२०८१ साउन ९ गते बुधवार | 2024 July 24th Wednesday

Preeti To Unicode   www.en.janaboli.com      www.pressadda.com

कुन फल खाँदा पुरुषको गोप्य अंग ठूलो र शक्तिशाली हुन्छ ?

Eating which fruit makes a man's penis bigger and stronger

काठमाडौं । कुनैपनि समस्याको समाधान हाम्रो नजिक नै छ । कुनै फलफूलको शक्ति यस्तो छ की जसको सेवनले पुरुषको लिंगलाई ठूलो बनाउन सकिन्छ । प्याज काट्दा आँसु आउँछ । यी आँसुहरूले असामान्य रूपमा ब्राउजिन नामक तत्वलाई व्यक्त गर्छन्। ब्राउजिनले लिंगको आकार बढाउन मद्दत गर्छ । त्यसैले दैनिक प्याज खानु लिंगको स्वास्थ्यका लागि फाइदाजनक हुन्छ ।

ओखर, बदाममा राम्रो मात्रामा प्रोटिन, भिटामिन र मिनरल्स पाइन्छ । जसले लिंगको स्वास्थ्यलाई राम्रो बनाउन मद्दत गर्छ। यी फलफूलमा पाइने तत्वहरूले शरीरमा टेस्टोस्टेरोन हर्मनको उत्पादनलाई बढाउछ । यो हर्कोनले उत्तेजित बनाउँछ । जसले लिंगको आकार बढाउन सक्छ।

तालको माटोमा उम्रने बनस्पतीहरु जस्तै मोरिङ्गा, अश्वगन्धा, शतावरी र कांच गमहरुको बीउ पनि लिंग स्वास्थ्यको लागि लाभदायक हुन सक्छ। यसमा पाइने तत्वहरूले लिंगको शक्ति बढाउन, बल र स्थायित्व बढाउन र शीघ्र स्खलन कम गर्न मद्दत गर्दछ। केरा पनि एक राम्रो विकल्पको फल हो । किनकि यो भिटामिन, खनिज र आवश्यक पोषक तत्वहरूको राम्रो स्रोत हो। यसले शरीरमा टेस्टोस्टेरोनको स्तर बढाउन र लिंगको आकार सुधार गर्न सक्छ।

तर, फलफूल वा खानेकुराको सेवनले लिंगको आकार प्रत्यक्ष वा देखिने रूपमा बढाउँदैन । यी फलफूललाई ​​स्वस्थ आहार र स्वस्थ जीवनशैलीसँग मिलाएर खानुपर्छ । यदि तपाईलाई लिंगमा समस्या छ भने, तपाईले डाक्टरसँग परामर्श गर्नुपर्छ जसले तपाईलाई तपाईको अवस्थाको बारेमा सही जानकारी र सल्लाह दिन सक्छ। मलाई आशा छ कि तपाईलाई हाम्रो यो जवाफ मन परेको छ । यदि हो भने तपाईले यो सामाग्री सेयर गर्न सक्नुहुन्छ ।

 

प्रकाशित मिति : २०८० जेष्ठ २६ गते शुक्रवार
प्रतिक्रिया दिनुहोस