२०८१ साउन २ गते बुधवार | 2024 July 17th Wednesday

Preeti To Unicode   www.en.janaboli.com      www.pressadda.com

वृश्चिक राशि Scorpio : असार १६, २०८०, शनिवारको राशिफल पढ्नुहोस्

वृश्चिक राशि (Scorpio)
वृश्चिक राशिका मानिसहरुको कुरा गर्ने हो भने आजको दिन तपाइका लागि मिश्रित रहने छ । साथीभाइको पूर्ण सहयोग मिल्नेछ । आज पुरानो साथीसँग पनि भेट हुनेछ, जसलाई भेटेर पुराना याद ताजा हुनेछन्। साथीभाइसँग हिल स्टेसन घुम्न पनि जानु हुनेछ। खर्च धेरै हुनेछ। आर्थिक अवस्था पनि राम्रो हुनेछ । तपाईको आमाबुबाको स्वास्थ्यमा निरन्तर उतार–चढावले तपाईलाई सताउनेछ।

व्यापार व्यवसायमा अपेक्षित लाभ मिल्नेछ । भाइको बिहेको कुरा हुन सक्छ । तपाई आफ्नो छोराछोरीको राम्रो भविष्यका लागि पैसा लगानी गर्नुहुनेछ। विद्यार्थीहरूले विदेशबाट शिक्षा हासिल गर्ने अवसर पनि पाउनेछन्। जो घरबाट टाढा काम गरिरहेका छन्, उनीहरूले आफ्नो परिवारलाई धेरै याद गर्नेछन्। आफन्तबाट शुभ सूचना प्राप्त हुनाले परिवारमा खुशीको वातावरण रहनेछ ।

घरमा पूजापाठको आयोजना हुनेछ । आर्थिक लाभ हुने सम्भावना छ । तपाईले आफ्नो अतिरिक्त समय आफ्नो शौक पूरा गर्न वा आफूलाई सबैभन्दा रमाइलो लाग्ने कामहरू गर्न खर्च गर्नुपर्छ। आज तपाईले सजिलै पैसा जम्मा गर्न सक्नुहुन्छ । मानिसहरूलाई दिइएको पुरानो ऋण फिर्ता गर्न सकिन्छ । नयाँ परियोजनामा ​​लगानी गर्न पैसा कमाउन सक्नुहुन्छ।

 

यसलाई यहाँ क्लिक गरेर हिन्दी लगायत अरु भाषामा पढ्न पाउनुहुनेछ ।

 

प्रकाशित मिति : २०८० असार १६ गते शनिवार
प्रतिक्रिया दिनुहोस