२०८१ साउन २ गते बुधवार | 2024 July 17th Wednesday

Preeti To Unicode   www.en.janaboli.com      www.pressadda.com

बुधादित्य राजयोगले उज्यालो बनाउछ यी ४ राशिको भाग्य, मिल्नेछ सफलता र आर्थिक उन्नति

Surya ka kark me pravesh 2023

 भाग्य चम्काउन आफ्नो राशिफल पढिसकेपछि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् ।

Budhaditya Rajyog: सूर्य हाम्रो सौर्यमण्डलको सबैभन्दा शक्तिशाली ग्रहहरू मध्ये एक हो । वैदिक ज्योतिषमा पनि यसको ठूलो महत्त्व छ। सूर्यको चाल वा पारगमनले सबै राशि चिन्हहरूमा प्रभाव पार्छ । व्यक्तिको स्वास्थ्य र समग्र कल्याणलाई असर गर्छ। कर्कट राशिमा सूर्यको गोचर जुलाई १६, २०२३ मा ०४ः५९ बजे हुँदैछ। यो अगस्ट १७, २०२३ ०१ः२७ सम्म यस चिन्हमा रहनेछ। बुध ग्रह कर्कट राशिमा छ । त्यसैले सूर्य र बुधको संयोगले बुद्धादित्य राजयोग बनिरहेको छ ।

सूर्य अर्को राशिमा सर्नु अघि करिब १ महिना प्रत्येक राशिमा रहन्छ। जन्मको चन्द्रमाबाट तेस्रो, छैटौं, दशौं र एघारौं भावमा अवस्थित ग्रहहरूले शुभ फल दिनेछन्। कर्कटलाई चन्द्रमाले शासन गर्छ र सूर्यको मित्रको रूपमा पनि चिनिन्छ। कर्कट राशिमा सूर्यको गोचरले केही राशिका व्यक्तिहरूको जीवनमा धेरै सुधार ल्याउनेछ। आउनुहोस् जानौं ती राशिका बारेमा ।

मेष
कर्कट राशिमा सूर्यको गोचर मूल निवासीहरूका लागि टर्निङ प्वाइन्ट साबित हुनेछ। यो अवस्थामा मेष राशिलाई सूर्यद्वारा शासन गरिन्छ र पाँचौं घरको स्वामी मानिन्छ। यो गोचरले मेष राशिका व्यक्तिको जीवनमा शुभ समाचार ल्याउनेछ र पदोन्नतिको सम्भावना पनि उच्च हुनेछ। यसले सरकारी क्षेत्रमा काम गर्नेलाई थप प्रगति पनि हुन्छ र निजी जागिरमा उच्च पदमा पुग्ने सम्भावना पनि बढी हुन्छ । यस अवधिमा, अध्ययनमा प्रदर्शन पनि राम्रो हुनेछ र उचित नतिजा प्राप्त गर्ने सम्भावना पनि धेरै छ।

मिथुन
सूर्य गोचरका कारण कन्या राशिका व्यक्तिहरूले आफ्नो जीवनमा महत्वपूर्ण लाभको अनुभव गर्नेछन्। विशेषगरी दोस्रो घरमा पारवहन हुने भएकाले दाजुभाइ तथा दिदीबहिनीको सहयोग प्राप्त हुनेछ । मानिसहरूले आफ्ना साथीहरूबाट पनि सहयोगको अनुभव गर्नेछन् र जीवन र समुदायमा विभिन्न समस्याहरू पार गर्न लगनशील रहनेछन्। तपाईले हालको काममा वृद्धिको आशा गर्न सक्नुहुन्छ। भाग्य तपाईहरुको पक्षमा रहनेछ । त्यसैले समयमै महत्त्वपूर्ण निर्णय लिन सक्नुहुनेछ । हरेक दिन सूर्यलाई जल अर्पण गर्नाले जीवनका विभिन्न चिन्ताहरू हटाउन मद्दत मिल्छ।

कर्कट राशि
सूर्य कर्कट राशिमा गोचर हुने बित्तिकै सूर्य दोस्रो घरमा ग्रहको स्वामी भएकाले यस राशिका व्यक्तिहरूको समय क्रमशः सुधार हुँदै जानेछ। ग्रहको चलनका कारण कन्या राशिका मानिसहरूलाई शुभ फल मिल्नेछ र स्वास्थ्य सम्बन्धी समस्या पनि नियन्त्रणमा रहनेछ। यसो गर्दा वैवाहिक जीवनमा आउने समस्याहरू हट्छ र व्यापारमा पनि सकारात्मक परिणाम प्राप्त हुन्छ। मानिसहरूलाई आफ्नो विद्यमान जागिर परिवर्तन गर्ने नयाँ अवसरहरू हुनेछन् र उनीहरूले आफ्नो जागिरमा बढुवाबाट उचित तलबको अपेक्षा गर्नेछन्। सूर्यको यो गोचरले व्यापार व्यवसायमा उल्लेखनीय प्रगति हुनेछ। नेटवर्किङ अवसरहरू बढ्नेछ। यसले व्यक्तिको समग्र नेतृत्व क्षमता बढाउन योगदान पुर्‍याउँछ र वैवाहिक जीवनमा कटुता कम गर्छ।

तुला राशि
तुला राशिका लागि सूर्य एघारौं घरको स्वामी हो। यसले नजिकको करियरको सम्भावनालाई असर गर्छ। तलब वृद्धिको सम्भावना सकारात्मक छ। सूर्य ट्रान्जिटले तुला राशिलाई धेरै फाइदा पुर्‍याउँछ। मानिसहरूलाई आफ्नो व्यवसायलाई नयाँ उचाइमा लैजान मद्दत गर्दछ । यसले मूल निवासीहरूलाई उनीहरूको समग्र प्रतिष्ठा बढाउन र आत्मविश्वासका साथ कार्यहरू पूरा गर्न मद्दत गर्दछ। परिवारसँगको सम्बन्धमा सुधार आउने सम्भावना छ । नयाँ गाडी किन्ने सम्भावना पनि उच्च छ र विवादहरू समाधान गर्न सजिलो छ। सूर्यनमस्कार नियमित रूपमा गर्नाले तुला राशिका व्यक्तिहरूको लागि सकारात्मक परिणाम सुनिश्चित हुनेछ।

 

प्रकाशित मिति : २०८० असार २४ गते आइतवार
प्रतिक्रिया दिनुहोस