२०८१ साउन १ गते मङ्गलवार | 2024 July 16th Tuesday

Preeti To Unicode   www.en.janaboli.com      www.pressadda.com

ड्रीम गर्ल हेमा मालिनीले सेयर गरिन् जन्मदिनका ८ तस्बिर: तर तेस्रो र चौथोले किन हदै मन छोयो ?

नयाँ दिल्ली । बलिउडकी ड्रीम गर्ल हेमा मालिनीले हालै १६ अक्टोबरमा आफ्नो ७५ औं जन्मदिन मनाइन्। आफ्नो विशेष दिनमा हेमा मालिनीले मुम्बईमा एउटा भव्य पार्टी पनि आयोजना गरिन् । जसमा सबै बलिउड फिल्म स्टारहरू सहभागी भएका थिए। पार्टीमा धर्मेन्द्र, जितेन्द्र, शबाना आजमी, शत्रुघ्न सिन्हा, अनुपम खेर देखिए ।

रेखा, रानी मुखर्जी र माधुरी दीक्षितका साथमा धेरै फिल्म स्टारको झलक पनि यस जन्मदिनको पार्टीमा देखियो। ड्रीम गर्ल हेमा मालिनीले स्टारहरुको जमघटका केही तस्बिरहरू शोसल मिडियामा सेयर गरेकी छिन्। योसँगै हेमा मालिनीले हृदय छुने नोट पनि लेखेकी छिन् । ड्रीम गर्लले उनको इन्स्टाग्राम र एक्स खाता (पहिले ट्विटर भनेर चिनिन्थ्यो) मा उनको ७५ औं जन्मदिनको पार्टीका धेरै भित्री तस्बिरहरू साझा गरिन्।

स्टारले भरिएको जमघटको झलक
धर्मेन्द्र र हेमा मालिनीको सुन्दर तस्बिरसँगै उनले ड्रीम गर्लको पार्टीमा आएका अन्य स्टारसँगको तस्बिर पनि आफ्नो ट्विटर अकाउन्टमा सेयर गरेकी छिन् । हेमा मालिनीले माधुरी दीक्षित, श्री राम नेने, शिल्पा शमिता शेट्टी, रानी मुखर्जी र विद्या बालनसँग फोटो सेयर गरेकी छिन् ।

यसमा केही तस्बिर अति नै सुन्दर दख्न सकिन्छ जसमा ईशा देओल, जया बच्चनको घाँटीमा हात राखेर केही सोधिरहेकी छिन्। यस तस्बिरमा विद्या बालन र हेमा मालिनी पनि देखिएका छन् । यी विशेष पलहरू सेयर गर्दै ड्रीम गर्लले क्याप्सनमा लेखिन्, साथीहरूसँगका केही न्यानो पलहरू।

स्टारहरूको चमकले उज्यालो विशेष दिन
जब ड्रीम गर्ल हेमा मालिनी गुलाबी साडीमा सलमान खान, अनुपम खेर र शत्रुघ्न सिन्हासँग सुन्दर तरिकाले उभिन्छिन् । यी तस्विरहरूमा जया बच्चन, ज्याकी श्राफ, राकेश रोशन, रेखा लगायतका बलिउड सेलिब्रेटीहरू देखिएका थिए। हेमा मालिनीले पोस्टमा सबैलाई धन्यवाद पनि लेखेकी छन्, मेरा सबै सम्मानित अतिथिहरूले मेरो निमन्त्रणा स्वीकार गर्न आफ्नो व्यस्त कार्यक्रमबाट समय निकालेर आफ्नो उपस्थितिले मलाई धेरै खुशी दिए।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ESHA DEOL (@imeshadeol)

प्रकाशित मिति : २०८० कार्तिक ३ गते शुक्रवार
प्रतिक्रिया दिनुहोस