२०८१ असार ३१ गते आइतवार | 2024 July 14th Sunday

Preeti To Unicode   www.en.janaboli.com      www.pressadda.com

श्रीमान् ५० किमि टाढा प्रेमिका भेट्न घरबाट निस्किए, श्रीमती रेस्टुरेन्टमै आएर मच्याइन् बबाल

The husband left home to meet his girlfriend 50 km away, the wife came to the restaurant and made a fuss

काठमाडौं । घरमा श्रीमानले श्रीमती र श्रीमतीले श्रीमानलाई धोका दिइरहेको छ भने, जसरीपनि एकदिन खुल्छ । लुकाएर लुक्दैन । उत्तर प्रदेशको राजधानी लखनउको एक रेस्टुरेन्टमा एक श्रीमानलाई प्रेमिकालाई भेट्नु निक्कै महंगो सावित भएको घटनाले यो पुष्टि गर्छ । किनकी श्रीमतीले श्रीमानलाई प्रेमिकासँग रंगेहात समातेर लात र मुक्का प्रहार गरिन् । कहिले महिलाले केटीको कपाल ताने, कहिले थप्पड, कहिले भुइँमा फ्याँकेर पेटमा लात र मुक्का प्रहार गरिन् । यति मात्र होइन, उनले श्रीमानलाई पनि छोडिनन् ।

वास्तवमा श्रीमतीले आफ्नो भाइ, केही आफन्तसहित श्रीमान निस्किएको बाटो पिछा गरिन् । जहाँ श्रीमान् आफ्नी प्रेमिकासँग फ्लर्ट गर्दा रंगेहात पक्राउ परे र रेस्टुरेन्टबाट बाहिर निस्केर सडकको बीचमा हंगामा मच्चाए । यहाँ श्रीमतीका भाइले पनि कुटपिट गरेका छन् । भिडियोमा कुटपिट गरिरहेकी युवतीले आफ्नो पुरुष साथीसँग भेट्नु, कुरा गर्नु आफ्नो गल्ती भएको स्वीकारेकी छन् । तर यो उनको एक्लो दोष होइन।

त्यही क्रममा सडकमा उभिएका केही व्यक्तिले झगडाको पूरै भिडियो बनाएर सोसल मिडियामा पोस्ट गरेपछि उक्त भिडियो भाइरल भयो ।

यहाँ झगडा बढ्दै गएको देखेर केहीले हस्तक्षेप गर्ने प्रयास पनि गरे तर कुरा नमिल्दा प्रहरीमा ११२ नम्बरमा उजुरी गरेका थिए । प्रहरीले घटनास्थलमा पुगेर दुवै जनालाई प्रहरी चौकीमा लगेको थियो । जहाँ दुवै पक्षले आ–आफ्नो कुरा राखेका थिए । तर श्रीमानले धोका दिएको र विवाहित भएर पनि सम्बन्धविच्छेद नगरी अर्की युवतीसँग सम्बन्ध राखेको भन्दै श्रीमतीले पतिलाई कारबाही गर्न माग गरिन् ।

साथै श्रीमानले श्रीमती र उनको परिवारलाई कुटपिट गरेको भन्दै उजुरी समेत दिएका छन् । हाल प्रहरीले यस विषयमा उजुरी दर्ता गरी थप कारबाही अघि बढाएको छ । श्रीमान् युपीको बाराबंकी जिल्लाका बासिन्दा हुन् र उनी आफ्नी प्रेमिकासँग लखनउको फैजाबाद रोडमा रहेको रेष्टुरेन्टमा पुगेका थिए । त्यसपछि श्रीमतीले यो कुरा थाहा पाएर भाइ र परिवारका अन्य सदस्यहरूसँग रेष्टुरेन्टमा गएर हातपात गरिन् ।

 

प्रकाशित मिति : २०८१ असार १ गते शुक्रवार
प्रतिक्रिया दिनुहोस