२०८१ असार ३१ गते आइतवार | 2024 July 14th Sunday

Preeti To Unicode   www.en.janaboli.com      www.pressadda.com

रक्सीले मातेको श्रीमानले सुतिरहेको अवस्थामा गर्यो श्रीमतीको विभत्स हत्या, रगतले लतपतिएर फरार

काठमाडौं । सोच्नपनि नसक्नेगरी हत्या भइरहेका छन् । फिल्म वा कहानीमा बनाएका घटनाभन्दापनि विभत्स देखिन थालेका छन् । हरियाणाको पानीपतको समल्खा थाना क्षेत्र अन्तर्गत चुल्काना गाउँमा मदिरा सेवन गरेका श्रीमानले आफ्नी श्रीमतीको टाउकोमा लठ्ठी प्रहार गरी निर्ममतापूर्वक हत्या गरेका छन् । रगतले लतपतिएको श्रीमतीलाई खाटमा छोडेर निर्दयी श्रीमान भागेको छ । यो कुरा थाहा पाउने बित्तिकै परिवारका अन्य सदस्य पनि घर छाडेर भागेका थिए ।

मृतकका माइतीतर्फका परिवारले गाउँका स्थानीयबाट घटनाको जानकारी पाएका थिए । घटनाको जानकारी पाउनासाथ समल्खा प्रहरी चौकी र एफएसएलको टोली घटनास्थलमा पुगेर घटनाको प्रमाण संकलन गरेको थियो । मृतकका भाइको बयानका आधारमा प्रहरीले आरोपित श्रीमान, ससुरा र दुई देवरविरुद्ध ज्यान मार्ने उद्योगमा मुद्दा दर्ता गरेको छ ।

उत्तर प्रदेशको शामली जिल्लाको कान्धला थानाको इसोपुर तिल गाउँकी पूजा (२६) आठ दाजुभाइमध्ये तेस्रो थिइन् । उनको करिब आठ वर्षअघि चुलकना गाउँका नवीन उर्फ ​​जानीसँग विवाह भएको थियो । नवीनले दाइजोका लागि बहिनीलाई दुव्र्यवहार गर्ने गरेको उनका भाइले खुलाएका छन् ।

रक्सीको नशामा बसेर पूजालाई बारम्बार कुटपिट गर्थे । शुक्रबार राति झगडापछि नवीनले आफ्नी बहिनी पूजाको टाउकोमा लठ्ठी प्रहार गरी हत्या गरेको उनले आरोप लगाएका छन् । त्यतिबेला उनी खाटमा सुतेकी थिइन् । हत्यापछि अभियुक्तहरु फरार छन् ।

प्रहरीका अनुसार अभियुक्त नवीन उर्फ ​​जोनी इँटाभट्टामा काम गर्छन् । उनी दुई सन्तानका पिता हुन् । उनका एक छोरा पाँच वर्षका छन् र अर्को छोरा तीन वर्षका छन् । त्यही बेला अभियुक्तले अपराध गरेका थिए । जब महिला खाटमा सुतेकी थिइन् । सो क्रममा उनले टाउकोमा लाठी प्रहार गरेका थिए ।

 

 

प्रकाशित मिति : २०८१ असार २ गते शनिवार
प्रतिक्रिया दिनुहोस