काठमाडौ । नेकपा (एमाले) ले काठमाडौको नागार्जुन नगरपालिकामा बैशाख ३० गते हुने स्थानीय तहको निर्वाचनका लागि सबै पदमा उम्मेदवारी दर्ता गराएको छ ।
निर्वाचन आयोगले तोकेको समयमा सबै पदमा उम्मेदवारी गराएको नेकपा एमाले नागार्जुन नगर कमिटीले जनाएको छ । नागार्जुन नगरपालिकामा नेकपा (एमाले) ले नगर प्रमुख (मेयर) मा नन्दनहरि गौतम र नगर उपप्रमुख (उपमेयर) मा शुशिला अधिकारीलाई आधिकारीक टिकट दिएको थियो ।
एमालेको तर्फबाट दर्ता भएको उम्मेदवारीमा पार्टीको तर्फबाट कसैकोपनि बागी उम्मेदवारी परेको छैन ।
सबैको सहमतिमा उम्मेदवार चयन गरिएको र पार्टीको गणितीय अवस्था राम्रो रहेकाले त्यहाँ सबै पदमा एमाले विजयी हुने पार्टी पंक्तिको दावी छ । यी हुन् नागार्जुन नगरपालिकामा नेकपा एमालेको तर्फबाटका उम्मेदवारहरु
- नगर प्रमुख :- नन्दनहरि गौतम
- नगर उपप्रमुख :- शुशिला अधिकारी
- वडा नं १
क्र.सं. उम्मेदवारी नाम, थर
१ वडा अध्यक्ष रामचन्द्र लामा
२ उड्पिडित (दलित) सदस्य शिला चर्मकार
३ महिला सदस्य शान्ता लामा
४ खुल्ला सदस्य जुजुन लामा
५ खुल्ला सदस्य मुना पराजुली - वडा नं २
क्र.सं. उम्मेदवारी नाम, थर
१ वडा अध्यक्ष थुमराज केसी
२ उड्पिडित (दलित) सदस्य चन्द्रिका वि.क. गजमेर
३ महिला सदस्य विमला महर्जन
४ खुल्ला सदस्य लंकशे लामा
५ खुल्ला सदस्य विरवहादुर नगरकोटी - वडा नं ३
क्र.सं. उम्मेदवारी नाम, थर
१ वडा अध्यक्ष उमेश लामा
२ उड्पिडित (दलित) सदस्य राधिका दर्नाल
३ महिला सदस्य सञ्जु थापा क्षेत्री
४ खुल्ला सदस्य वमवहादुर श्रेष्ठ
५ खुल्ला सदस्य जीवन पुतुवार - वडा नं ४
क्र.सं. उम्मेदवारी नाम, थर
१ वडा अध्यक्ष करुण कुमार बलामी
२ उड्पिडित (दलित) सदस्य खाली
३ महिला सदस्य सुनिता अधिकारी
४ खुल्ला सदस्य चेली खतिवडा
५ खुल्ला सदस्य भरत ढकाल - वडा नं ५
क्र.सं. उम्मेदवारी नाम, थर
१ वडा अध्यक्ष शुक्र वहादुर लामा
२ उड्पिडित (दलित) सदस्य शुभद्रा वसेल
३ महिला सदस्य लक्ष्मी मल्ल ठकुरी
४ खुल्ला सदस्य अनुज पुतुवार
५ खुल्ला सदस्य प्रताप वलामी - वडा नं ६
क्र.सं. उम्मेदवारी नाम, थर
१ वडा अध्यक्ष पुरुषोत्तम खनाल
२ उड्पिडित (दलित) सदस्य प्रजिना नेपाली
३ महिला सदस्य शर्मिला वन पुरी
४ खुल्ला सदस्य मान वहादुर तामाङ्ग
५ खुल्ला सदस्य विकास मानन्धर - वडा नं ७
क्र.सं. उम्मेदवारी नाम, थर
१ वडा अध्यक्ष शैलेन्द्र लामा
२ उड्पिडित (दलित) सदस्य प्रतिमा दर्जी
३ महिला सदस्य पार्वती गौतम दाहाल
४ खुल्ला सदस्य भगवानराज घले
५ खुल्ला सदस्य जयराम गिरि - वडा नं ८
क्र.सं. उम्मेदवारी नाम, थर
१ वडा अध्यक्ष सुरज कुमार पोखरेल
२ उड्पिडित (दलित) सदस्य कमला मगराती
३ महिला सदस्य चन्दा श्रेष्ठ
४ खुल्ला सदस्य राम तामङ
५ खुल्ला सदस्य कान्छालाल तामाङ - वडा नं ९
क्र.सं. उम्मेदवारी नाम, थर
१ वडा अध्यक्ष लव कुमार केसी
२ उड्पिडित (दलित) सदस्य जानकी कोइराला (विसुङ्खे)
३ महिला सदस्य कमला केसी
४ खुल्ला सदस्य राजकुमार भट्टराई
५ खुल्ला सदस्य लक्ष्मण वुढाथोकी - वडा नं १०
क्र.सं. उम्मेदवारी नाम, थर
१ वडा अध्यक्ष राजु केसी
२ उड्पिडित (दलित) सदस्य धनलक्ष्मी धौवन्जार (परियार)
३ महिला सदस्य नीता शाही
४ खुल्ला सदस्य चिनियाकाजी विष्ट
५ खुल्ला सदस्य दिनेश लामिछाने