२०८१ जेष्ठ ७ गते सोमवार | 2024 May 20th Monday

Preeti To Unicode   www.en.janaboli.com      www.pressadda.com

आजको राशिफल – Today’s Horoscope मंगलवार सूर्यझैं चम्किने यी राशिको भाग्य, पढ्नुहोस् मेषदेखि मीनसम्मको राशिफल

Aajako Rashifal

२०८० जेठ १६ गते, मंगलवार, ३० मे २०२३। ज्येष्ठ शुक्लपक्ष दशमी तिथि, १०ः२८ बजेपछि एकादशी। हस्त नक्षत्र। चन्द्रराशि– कन्या। Today’s Horoscope Aajako Rashifal

वैदिक ज्योतिषमा कुल १२ राशिको वर्णन गरिएको छ। प्रत्येक राशिको स्वामी एक ग्रह हो। राशिफल ग्रह र नक्षत्रहरूको चालबाट मूल्याङ्कन गरिन्छ। २०८० जेठ १६ गते मंगलबार हो। २०८० जेठ १६ गते, मंगलवार, मे ३०, २०२३, कुन राशिलाई फाइदा हुनेछ र कुन राशिका व्यक्तिहरूले सावधानी अपनाउनुपर्नेछ। पढ्नुहोस् मेष देखि मीन सम्मको राशिफल ।

मेष राशि – मनमा शान्ति र आनन्द रहनेछ। सन्तान सुखमा वृद्धि हुनेछ । पारिवारिक जीवन सुखमय रहनेछ। मान सम्मानमा बृद्धि हुनेछ । खर्च बढी हुने चिन्ताले सताउन सक्छ । आत्म–नियन्त्रित हुनुहोस्। क्रोध र जोश को अत्यधिकताबाट जोगिनुपर्नेछ । आफ्नो स्वास्थ्यप्रति सचेत रहनुहोस्। काममा अधिकारीको सहयोग रहनेछ तर केही थप काम मिल्नेछ । जागिरको लागि परीक्षा र अन्तर्वार्तामा सफलता मिल्नेछ। आत्मविश्वासमा कमी आउनेछ । स्वभावमा रिस उठ्नेछ । प्रगति भइरहेको छ। शैक्षिक कार्यका लागि वैदेशिक यात्रामा जान सकिनेछ । यात्राको आशाजनक परिणाम प्राप्त हुनेछ।

वृष राशि – क्रोध र जोशको अत्याधिकबाट बच्नुहोस्। व्यापार व्यवसायका लागि विदेश जाने सम्भावना छ । सत्तारुढ प्रशासनबाट सहयोग मिल्नेछ । आम्दानी बढ्नेछ । आफ्नो स्वास्थ्यको ख्याल गर्नु होला। मनमा शान्ति मिल्नेछ। शैक्षिक कार्यमा कठिनाइ आउन सक्छ। सतर्क रहनुहोस्। सवारी साधन मर्मत सम्भारमा खर्च बढ्नेछ । मन अशान्त रहनेछ। परिवारमा धार्मिक कार्य हुनेछ। जागिरमा स्थान परिवर्तनको सम्भावना छ । आफ्नो स्वास्थ्य को बारेमा सावधान रहनुहोस्। आत्मविश्वासले भरिपूर्ण रहनेछ तर स्वभावमा चिडचिडापनको भावना आउन सक्छ। घरायसी सुविधामा खर्च बढ्न सक्छ। विवादबाट टाढा रहनुहोस्।

मिथुन राशि – व्यापार व्यवसाय बढ्नेछ । साथीभाइबाट सहयोग लिन सकिनेछ । लेखन तथा बौद्धिक कार्यबाट मान सम्मान मिल्नेछ । आम्दानी बढ्नेछ । मन अशान्त रहनेछ। व्यापार व्यवसायमा व्यस्तता बढ्नेछ । सुखद परिणाम प्राप्त हुनेछ। लाभको दायरा बढ्नेछ । आत्मविश्वासको कमी रहनेछ । काममा कुनै अतिरिक्त जिम्मेवारी पाउन सकिन्छ। मिहिनेत बढी हुनेछ । राम्रो अवस्थामा रहनुहोस्। साथीभाइसँग वैचारिक मतभेद हुन सक्छ। कुराकानीमा शान्त रहनुहोस्। कार्यस्थलमा कठिनाइको सामना गर्न सकिन्छ। स्थान परिवर्तन हुन सक्छ।

कर्कट राशि – वाणीको प्रभाव बढ्नेछ तर मन चंचल रहनेछ। काममा कुनै अतिरिक्त जिम्मेवारी पाउन सकिन्छ। कार्यस्थलमा थप मिहिनेत हुनेछ । अनावश्यक क्रोध र बहसबाट टाढा रहनुहोस्। नोकरीमा पदोन्नतिको अवसर मिल्न सक्छ । कामको बोझ बढ्नेछ तर अन्य ठाउँमा जान सकिनेछ। परिवारबाट टाढा रहनुपर्नेछ । बुवाको स्वास्थ्यको ख्याल गर्नु होला । व्यापारमा कठिनाइ आउन सक्छ। साथीभाइबाट सहयोग लिन सकिनेछ । आम्दानीको स्रोत बन्नेछ । कुराकानीमा शान्त रहनुहोस्। अत्यधिक क्रोधबाट बच्नुहोस्। कुनै पनि सम्पत्ति पैसा कमाउने माध्यम बन्न सक्छ।

सिंह राशि – मनमा शान्ति र आनन्द रहनेछ। आत्मविश्वास भरिपूर्ण हुनेछ। पारिवारिक जीवन सुखमय रहनेछ। कामको चाप बढ्नेछ । आम्दानी बढ्नेछ । लुगा तथा सवारी साधनको मर्मत सम्भारमा खर्च बढ्नेछ । धैर्य गर्ने प्रयास गर्नुहोस्। परिवारको सहयोग मिल्नेछ । आफ्नो भावनालाई नियन्त्रणमा राख्नुहोस्। धार्मिक कार्यमा मन लाग्नेछ। मिठाई खानेकुरामा रुचि बढ्नेछ। अव्यवस्थित खर्च बढ्नेछ । स्वास्थ्य समस्या अझै रहनेछ।

कन्या राशि – संयमित रहनु होला । क्रोधबाट टाढा रहनुहोस्। बुवाको स्वास्थ्यको ख्याल गर्नु होला । थप दौडधुप हुनेछ। व्यापार व्यवसायमा उन्नति होला तर कठिनाइको सामना गर्नु पर्नेछ । मन शान्त रहनेछ। आत्मविश्वास पनि भरिनेछ। दाम्पत्य सुखमा वृद्धि हुनेछ। जागिरमा स्थान परिवर्तनको सम्भावना छ । भीडभाड बढ्नेछ। मनमा निराशा र असन्तुष्टि रहनेछ । जागिरमा स्थान परिवर्तनको सम्भावना छ । परिवारबाट टाढै बस्नु पर्न सक्छ । क्रोधका क्षण र सन्तुष्टिका क्षणहरू रहनेछन्। पारिवारिक जीवन सुखमय रहनेछ। सन्तानको स्वास्थ्यमा समस्या आउन सक्छ । धार्मिक यात्रामा जाने सम्भावना छ ।

तुला राशि – मन प्रसन्न रहनेछ। काममा प्रगतिको बाटो खुल्नेछ । कार्यभार बढ्नेछ। सत्तारुढ प्रशासनबाट सहयोग मिल्नेछ । स्थान परिवर्तन हुन सक्छ। अन्तर्वार्ता आदिमा सफलता मिल्नेछ । आम्दानी बढ्नेछ । राम्रो अवस्थामा रहनुहोस्। आत्मविश्वासले भरिपूर्ण रहनेछ । काममा अधिकारीको सहयोग मिल्नेछ । प्रगतिको बाटो खुल्नेछ । आम्दानी बढ्नेछ । सन्तानबाट शुभ समाचार सुन्न पाइनेछ । दाजुभाइको सहयोगले आम्दानीका स्रोतहरु बढ्न सक्नेछन् । वैदेशिक यात्रामा जाने सम्भावना छ । शुभ समाचार प्राप्त हुनेछ।

वृश्चिक राशि – बोलीमा मिठास रहनेछ तर संयमता कायम राख्ने प्रयास गर्नुहोला । व्यापार व्यवसायमा कठिनाइको सामना गर्न सकिनेछ । राम्रो अवस्थामा रहनुहोस्। मन प्रसन्न रहनेछ, तर पनि आत्मसंयम रहनुहोस्। जीवन साथीको सहयोग मिल्नेछ । आम्दानीमा सुधार आउनेछ । लाभको नयाँ अवसर मिल्नेछ । आत्म–नियन्त्रित हुनुहोस्। क्रोध र जोशबाट अत्यधिक जोगिनुहोला । साथीभाइको सहयोग मिल्नेछ । प्रेमी–प्रेमिकाहरु आत्मविश्वासका साथ रहनेछन् तर परिवारमा आपसी मतभेद हुन सक्छ। साथीको आगमन हुन सक्छ । तनावबाट टाढा रहनुहोस्। मिष्ठान्न खानेकुरामा मन लाग्न सक्छ। दाजुभाइको सहयोगमा नयाँ व्यापार सुरु गर्न सकिनेछ ।

धनु राशि – आत्मविश्वास बढ्नेछ। मन प्रसन्न रहनेछ। काममा प्रगति हुने सम्भावना छ । आम्दानी बढ्नेछ, तर स्थान परिवर्तन हुन सक्छ। खर्च पनि बढ्नेछ । बोलीमा मिठास रहनेछ । आफ्नो भावनाहरुलाई नियन्त्रणमा राख्नुहोस्। कला वा संगीतमा रुचि बढ्न सक्छ। नोकरीमा अधिकारीको सहयोग मिल्नेछ तर कार्यक्षेत्रमा परिवर्तन आउन सक्छ। मन प्रफुल्लित रहनेछ, जीवनसाथीको स्वास्थ्यको चिन्ताले सताउन सक्छ। चिकित्सा खर्च बढ्नेछ। जीवन कष्टदायी हुनेछ। अव्यवस्थित खर्च बढ्नेछ । माताको सहयोगले धन प्राप्ति हुनेछ । दाजुभाइको सहयोगले व्यापार व्यवसायमा प्रगति हुने सम्भावना छ ।

मकर राशि – मनमा निराशा र असन्तुष्टिको भावना आउन सक्छ। धैर्यता कायम राख्ने प्रयास गर्नुहोस्। काममा मान सम्मान बढ्नेछ । प्रगतिको बाटो खुल्नेछ । आत्मविश्वासको कमी रहनेछ । मानसिक शान्ति कायम राख्ने प्रयास गर्नुहोस्। बालबालिकाको स्वास्थ्यको ख्याल गर्नुहोला । जीवन अव्यवस्थित हुनेछ। सवारी साधनको मर्मत सम्भारमा खर्च बढ्न सक्छ। नोकरीमा पदोन्नतिको अवसर मिल्न सक्छ । अधिकारीको सहयोग मिल्नेछ । स्थान परिवर्तन हुन सक्छ। स्वभावमा रिस उठ्नेछ । कुराकानीमा शान्त रहनुहोस्। व्यापारमा वृद्धि हुनेछ । स्वास्थ्यमा समस्या आउन सक्छ । धन प्राप्त हुनेछ।

कुम्भ राशि – मानसिक शान्ति मिल्नेछ । तैपनि क्रोधबाट टाढा रहनुहोस्। शैक्षिक तथा बौद्धिक कार्यमा मान सम्मान मिल्नेछ । सन्तानबाट शुभ समाचार सुन्न पाइनेछ । नकारात्मकताको प्रभाव पर्न सक्छ। कुराकानीमा सन्तुलन कायम राख्नुहोस्। परिवारको सहयोग मिल्नेछ । व्यापार व्यवसायमा थप मिहिनेत हुनेछ । सवारी साधनको आनन्द बढ्नेछ। पारिवारिक जीवन सुखमय रहनेछ। काममा कुनै अतिरिक्त जिम्मेवारी पाउन सकिन्छ। आलस्यको अति हुनेछ। आफ्ना भावनाहरूलाई नियन्त्रणमा राख्नुहोस्। काममा अधिकारीसँग मतभेद हुन सक्छ। स्थान परिवर्तन पनि सम्भव छ। धेरै प्रतिक्षित परिणाम प्राप्त हुनेछ।

मीन राशि – आत्मसंयम रहनु होला । परिवारका साथ धार्मिक स्थलमा जान सकिनेछ । साथीभाइको सहयोग मिल्नेछ । आमाको स्वास्थ्यको ख्याल गर्नु होला । जीवन कष्टदायी हुन सक्छ। पढाइमा रुचि बढ्नेछ । मन प्रसन्न रहनेछ। पारिवारिक जीवन सुखमय रहनेछ। सन्तानबाट शुभ समाचार सुन्न पाइनेछ । व्यापार व्यवसायबाट धन लाभ बढ्नेछ। परिवारको सहयोग मिल्नेछ । शैक्षिक कार्यमा अवरोध आउन सक्छ । खर्चको मात्रा बढ्नेछ । नोकरीमा पदोन्नतिको अवसर मिल्न सक्छ । कार्यभार बढ्नेछ। मिष्ठान्न खानेकुरामा रुचि बढ्नेछ। कपडा उपहार स्वरूप प्राप्त हुन सक्छ। दाजुभाइको सहयोग रहनेछ ।

प्रकाशित मिति : २०८० जेष्ठ १६ गते मङ्गलवार
प्रतिक्रिया दिनुहोस