२०८१ साउन ९ गते बुधवार | 2024 July 24th Wednesday

Preeti To Unicode   www.en.janaboli.com      www.pressadda.com

भोलिको राशिफल (मीन राशि) : गणेश वा विष्णु भगवानको मन्दिरमा दियो दान गर्दा पारिवारिक जीवन राम्रो हुन्छ

Aajako rashifal Today’s Horoscope

काठमाडौं । जेठ १८, २०८०, बिहीवार 01 June, 2023 द्वादशी, ज्येष्ठ शुक्लपक्ष तछलाथ्व, ११४३ ने.सं.  सूर्योदय ५:११  सूर्यास्त १८:५४ पंचाङ्ग योग र ध्यान तपाइलाई मानसिक रूपमा स्वस्थ राख्न र तपाइलाई बाहिरी हुनबाट जोगाउन सहयोगी साबित हुनेछ। साना उद्योग गर्नेहरूले यस दिन नजिकको कसैको सल्लाह लिनु राम्रो । जसले आर्थिक लाभ हुने सम्भावना छ।

घरको वातावरणका कारण तपाई निराश हुन सक्नुहुन्छ। तपाईको प्रेमी वा गर्लफ्रेन्ड आज उनीहरूको घरको अवस्थाका कारण धेरै क्रोधित देखिन सक्छन् । यदि तिनीहरू क्रोधित छन् भने तिनीहरूलाई शान्त गर्ने प्रयास गर्नुहोस्। अफिसमा कसैले तपाईको योजनामा ​​बाधा पुर्‍याउन सक्छ । त्यसैले आफ्नो आँखा खुला राख्नुहोस् र आफ्नो वरपर भइरहेका गतिविधिहरू बारे सचेत रहनुहोस्। व्यस्त दिनचर्याको बावजुद आज तपाईले आफ्नो लागि समय निकाल्न सक्नुहुनेछ।

खाली समयमा आज केहि रचनात्मक काम गर्न सक्नुहुन्छ। यदि तपाईको जीवनसाथीको स्वास्थ्यको कारणले कसैलाई भेट्ने योजना रद्द भयो भने, चिन्ता नगर्नुहोस् । किनकी आज तपाई आफ्नी श्रीमतीसँगै धेरै समय बिताउन सक्षम हुनुहुनेछ। गलत असरबाट बच्ने आजको उपाय: गणेश वा विष्णु भगवानको मन्दिरमा काँसको दियो दान गर्दा पारिवारिक जीवन राम्रो हुन्छ।

 

प्रकाशित मिति : २०८० जेष्ठ १७ गते बुधवार
प्रतिक्रिया दिनुहोस