२०८० मङ्सिर २२ गते शुक्रवार | 2023 December 8th Friday

Preeti To Unicode   www.en.janaboli.com      www.pressadda.com

कर्कट राशि Cancer : असार १६, २०८०, शनिवारको राशिफल पढ्नुहोस्

कर्कट राशि (Cancer)
कर्कट राशिका मानिसहरुको कुरा गर्ने हो भने भोलिको दिन तपाइका लागि मिश्रित रहने छ । तपाइले आफ्नो दैनिक दिनचर्यामा बिहानको पैदल यात्रा, योग र ध्यानबाट सुरु गर्नुहुनेछ । जसका कारण तपाइले धेरै स्फूर्ति महसुस गर्नुहुनेछ। साथीभाइको सहयोगले आम्दानीको नयाँ अवसर मिल्नेछ। बेरोजगारलाई राम्रो रोजगारी मिल्नेछ । वरिष्ठ सदस्यबाट धन लाभ हुनेछ।

पहिलेदेखि समस्या भएका दिदीबहिनीको स्वास्थ्यमा सुधार आउनेछ । तपाइले आफ्नो व्यवसायमा भइरहेको समस्याहरूको बारेमा आफ्नो बुबासँग कुरा गर्नुहुनेछ। कार्यस्थलमा कामको बोझ बढ्नेछ। कसैको सल्लाहमा यस्तो काम नगर्नुहोस्, जसका कारण तपाई कुनै अप्ठ्यारोमा फस्नुहुनेछ। स्वास्थ्यमा बढी ध्यान दिनु पर्ने देखिन्छ । राति, भोलि तपाईलाई पैसा प्राप्त हुने धेरै सम्भावना छ किनकि तपाइले भोलि दिएको पैसा फिर्ता पाउने योग बनेको छ ।

आज एक अद्भुत दिन बन्दैछ । परिस्थितिलाई जित्ने दृढ इच्छाशक्ति छ भने असम्भव केही छैन। उच्च शिक्षाका लागि समय राम्रो छ। विद्यार्थीहरूले केही नयाँ विषयहरूमा आफ्नो रुचि जागृत गर्नेछन्।

यसलाई यहाँ क्लिक गरेर हिन्दी लगायत अरु भाषामा पढ्न पाउनुहुनेछ ।

प्रकाशित मिति : २०८० असार १५ गते शुक्रवार
प्रतिक्रिया दिनुहोस