२०८० फाल्गुन १३ गते आइतवार | 2024 February 25th Sunday

Preeti To Unicode   www.en.janaboli.com      www.pressadda.com

मेष राशि : असार १६, २०८०, शनिवारको राशिफल पढ्नुहोस्

Mesh Aries Rashifal

मेष राशि – मेष राशिका व्यक्तिहरुको कुरा गर्ने हो भने भोलिको दिन तपाईको लागि मिश्रित रहने छ । श्रमजीवीले आफ्नो काममा दिएको काम समयमै पूरा गर्नुपर्नेछ। वरिष्ठहरूसँग कुराकानी गर्दा बोलीमा मिठास कायम राख्नुहोस्। व्यापार व्यवसाय गर्ने व्यक्तिले व्यवसायमा रोकिएका योजनाहरू पुनः सुरु गर्न सक्षम हुनेछन्। साथीभाइको सहयोगमा नयाँ सम्पर्कहरू पनि फेला पर्नेछ।

आर्थिक अवस्था राम्रो हुनेछ। प्रतिस्पर्धाको तयारीमा लागेकाले परिश्रमको फल पाउनेछन् । उच्च शिक्षाको लागि समय राम्रो छ। मनपर्ने विषयमा अध्ययन गर्ने मौका मिल्नेछ । ग्रहीय जीवनमा सुख शान्ति रहनेछ। तपाईको प्रेम जीवन पनि राम्रो हुनेछ, तर कसैको हस्तक्षेपले तपाईको सम्बन्धमा दरार पैदा हुन सक्छ, सावधान रहनुहोस्।

अविवाहितहरुको सम्बन्ध सुमधुर बन्न सक्छ । भोलि तपाइमा चञ्चलता आउनेछ । भोलि तपाईको स्वास्थ्यले तपाईलाई पूर्ण साथ दिनेछ। अचानक तपाईलाई पैसा आउनेछ, जसले तपाईको खर्च, बिल आदिको समस्या हट्नेछ । सकारात्मक र सहयोगी साथीहरूसँग बाहिर घुम्न जाने मौका मिल्नेछ । यात्राको क्रममा तपाईले नयाँ ठाउँहरू चिन्ने र महत्त्वपूर्ण व्यक्तिहरूसँग भेटघाट गर्ने अवसर पाउनुहुनेछ । तर तपाइको जीवनसाथीले भोलि तपाईका लागि पर्याप्त समय निकाल्न भने पाउनुहुनेछ छैन ।

यसलाई यहाँ क्लिक गरेर हिन्दी लगायत अरु भाषामा पढ्न पाउनुहुनेछ ।

प्रकाशित मिति : २०८० असार १५ गते शुक्रवार
प्रतिक्रिया दिनुहोस