२०८१ असार २ गते शनिवार | 2024 June 15th Saturday

Preeti To Unicode   www.en.janaboli.com      www.pressadda.com

मिथुन राशि : असार १६, २०८०, शनिवारको राशिफल पढ्नुहोस्

मिथुन
मिथुन राशिका मानिसहरुको कुरा गर्ने हो भने भोलि तपाइका लागि सुखमय दिन हुनेछ । विवाहितले सासु–ससुरा बाट केही शुभ समाचार सुन्न पाइनेछ, जसका कारण तपाइ धेरै खुशी देखिनु हुनेछ। यदि तपाइले पहिले कुनै लगानी गर्नुभएको छ भने, तपाइले त्यसको पूरा लाभ पनि पाउनुहुनेछ। व्यापारमा अगाडि बढ्न सकिनेछ । तपाइले नयाँ व्यवसाय सुरु गर्ने योजना पनि बनाउनुहुनेछ, जुन तपाइले आफ्नो कुनै आफन्तसँग साझेदारी गर्दा राम्रो हुनेछ ।

काममा प्रगतिको अवसर मिल्नेछ । यदि तपाइको बच्चाले राम्रो काम पाएमा तपाइ धेरै खुशी देखिनुहुनेछ। बच्चाको विवाह प्रस्ताव आउनसक्छ । घरमा शुभ कार्यक्रम हुनेछ, पाहुनाको आवागमन हुनेछ । यो दिन बोलीमा मिठास कायम राख्नुपर्छ । स्वास्थ्य पहिलेको भन्दा राम्रो हुनेछ । रमाइलो र मनपर्ने काम गर्ने दिन रहेको छ ।

यस राशिका केही व्यक्तिहरुलाई भोलि सन्तान पक्षबाट आर्थिक लाभ हुने देखिन्छ । भोलि तपाइले आफ्नो बच्चामा गर्व महसुस गर्नुहुनेछ। बच्चालाई आफ्नो अपेक्षा अनुसार प्रदर्शन गर्न प्रोत्साहन दिनुहोस्। तपाइको प्रोत्साहनले बच्चाको आत्मविश्वास पक्कै बढ्नेछ। घरमा धार्मिक कार्य गर्न सकिनेछ तर मनमा कुनै कुराको चिन्ता रहनेछ। साँझको लागि केहि विशेष योजना बनाउनुहोस् र यसलाई सकेसम्म रोमान्टिक बनाउन प्रयास गर्नुहोस्।

यसलाई यहाँ क्लिक गरेर हिन्दी लगायत अरु भाषामा पढ्न पाउनुहुनेछ ।

प्रकाशित मिति : २०८० असार १५ गते शुक्रवार
प्रतिक्रिया दिनुहोस