२०८१ असार ९ गते शनिवार | 2024 June 22nd Saturday

Preeti To Unicode   www.en.janaboli.com      www.pressadda.com

सिंह राशि Leo : असार १६, २०८०, शनिवारको राशिफल पढ्नुहोस्

read Leo horoscope for Saturday Asar 16 2080 Aajako Rashifal

सिंह राशि (Leo)
सिंह राशिका मानिसहरुको कुरा गर्दा भोलिको दिन तपाइका लागि निकै राम्रो दिन हुनेछ । समर्थन गर्नेहरूले तपाइको व्यापारमा सहयोग गर्नेछन् । भोलि राम्रो अवसर मिल्नेछ । जसबाट धेरै लाभ हुनेछ। व्यापार गर्ने व्यक्तिहरूले पनि आफ्नो व्यापारमा इच्छित लाभ प्राप्त गर्नेछन्। अविवाहित व्यक्तिले आफ्नो मनपर्ने जीवन साथी छनोट गर्ने अवसर प्राप्त हुनेछ। दाजुभाइको पूर्ण सहयोग मिल्नेछ ।

आमाको तर्फबाट आर्थिक लाभ हुने सम्भावना छ । जीवनसाथीको स्वास्थ्यमा पहिले देखिएको समस्यामा सुधार आउनेछ। बैङ्किङ क्षेत्रमा काम गर्नेहरूले उल्लेख्य लाभ पाउने अपेक्षा गरिएको छ । विद्यार्थीहरूले केही विषयहरूमा आफ्नो रुचि बारे सचेत गराउनेछन्। शिक्षकको सहयोग पनि मिल्नेछ । धैर्य गर्नुहोस्, किनकि तपाइको प्रयासले तपाइलाई पक्कै सफलता दिनेछ। दिनको उत्तरार्धमा कुनै आकस्मिक शुभ समाचारले सम्पूर्ण परिवारलाई खुशी तुल्याउनेछ।

कर र बीमासँग सम्बन्धित विषयहरूमा ध्यान दिन आवश्यक छ। दाजुभाइको वैवाहिक जीवनमा आउने कठिनाइहरू केही पूजा–पाठको नजिकै समाप्त हुनेछन्। घरमा शुभ कार्यक्रम हुनेछ । छिमेकमा हुन लागेको धार्मिक जागरणमा परिवारसहित सहभागी हुनुहुनेछ। मानसिक शान्तिका लागि धार्मिक कार्यक्रममा पनि समय बित्नेछ । तपाइ र तपाइका साथीहरू मिलेर कुनै धार्मिक स्थलको भ्रमण गर्ने योजना बनाउनुहुनेछ। तपाइले आफ्नो व्यस्त दिनबाट केही समय आफ्ना बच्चाहरूको लागि पनि निकाल्नुहुनेछ।

यसलाई यहाँ क्लिक गरेर हिन्दी लगायत अरु भाषामा पढ्न पाउनुहुनेछ ।

 

प्रकाशित मिति : २०८० असार १५ गते शुक्रवार
प्रतिक्रिया दिनुहोस