२०८१ असार २ गते शनिवार | 2024 June 15th Saturday

Preeti To Unicode   www.en.janaboli.com      www.pressadda.com

शनि संकटासँग आर्शिवाद माग्दै पढ्नुहोस् आज शनिवारको मेष देखि मीनसम्मको राशिफल

Aajako rashifal sanibar

राशिफलका अनुसार आज अर्थात २०८० असार १६ गते, शनिवार, १ जुलाई २०२३। आषाढ शुक्लपक्ष त्रयाेदशी तिथि। महत्वपूर्ण दिन हो । ग्रहहरूको चालका अनुसार आज मेष राशिका व्यक्तिहरूले साथीभाइसँग नयाँ व्यापार सुरु गर्ने योजना बनाउनेछन्। कन्या राशीका व्यक्तिले आफूले तोकेको काम समयमै पूरा गर्नेछन्। तपाईले गरेको कामबाट सबैजना धेरै खुशी हुनेछन्। मेषदेखि मीन राशीका लागि शनिबार कस्तो रहनेछ । जान्नुहोस् आजको राशिफल

मेष राशि – मेष राशिका व्यक्तिहरुको कुरा गर्ने हो भने आजको दिन तपाईको लागि मिश्रित रहने छ । श्रमजीवीले आफ्नो काममा दिएको काम समयमै पूरा गर्नुपर्नेछ। वरिष्ठहरूसँग कुराकानी गर्दा बोलीमा मिठास कायम राख्नुहोस्। व्यापार व्यवसाय गर्ने व्यक्तिले व्यवसायमा रोकिएका योजनाहरू पुनः सुरु गर्न सक्षम हुनेछन्। साथीभाइको सहयोगमा नयाँ सम्पर्कहरू पनि फेला पर्नेछ।

आर्थिक अवस्था राम्रो हुनेछ। प्रतिस्पर्धाको तयारीमा लागेकाले परिश्रमको फल पाउनेछन् । उच्च शिक्षाको लागि समय राम्रो छ। मनपर्ने विषयमा अध्ययन गर्ने मौका मिल्नेछ । ग्रहीय जीवनमा सुख शान्ति रहनेछ। तपाईको प्रेम जीवन पनि राम्रो हुनेछ, तर कसैको हस्तक्षेपले तपाईको सम्बन्धमा दरार पैदा हुन सक्छ, सावधान रहनुहोस्।

अविवाहितहरुको सम्बन्ध सुमधुर बन्न सक्छ । आज तपाइमा चञ्चलता आउनेछ । आज तपाईको स्वास्थ्यले तपाईलाई पूर्ण साथ दिनेछ। अचानक तपाईलाई पैसा आउनेछ, जसले तपाईको खर्च, बिल आदिको समस्या हट्नेछ । सकारात्मक र सहयोगी साथीहरूसँग बाहिर घुम्न जाने मौका मिल्नेछ । यात्राको क्रममा तपाईले नयाँ ठाउँहरू चिन्ने र महत्त्वपूर्ण व्यक्तिहरूसँग भेटघाट गर्ने अवसर पाउनुहुनेछ । तर तपाइको जीवनसाथीले आज तपाईका लागि पर्याप्त समय निकाल्न भने पाउनुहुनेछ छैन ।

वृष राशि

वृष राशिका मानिसहरुको कुरा गर्ने हो भने आजको दिन तपाइका लागि निकै राम्रो रहनेछ । कार्यस्थलमा तपाईले आफ्नो निर्धारित कार्यहरू समय अगावै पूरा गर्नुहुनेछ। उच्च अधिकारीबाट पनि शुभ समाचार प्राप्त हुनेछ । आज तपाईले नयाँ कामको प्रस्ताव पनि पाउनुहुनेछ। बेरोजगार, कामको खोजीमा यताउता भौतारिरहेकाहरुले काम पाउनेछन् । छिमेकीको सहयोगमा राम्रो रोजगारी मिल्ने संकेत देखिन्छ ।

आमाको माया मिल्नेछ । बुबाले व्यापारमा पैसा सहयोग गर्नुहुनेछ । जो घरबाट टाढा काम गरिरहेका छन्, उनीहरूले आफ्नो परिवारलाई धेरै मिस गर्नेछन्। तपाईले आफ्नो साथीहरूलाई पैसाको माध्यमबाट मद्दत गर्ने मौका पाउनुहुनेछ । सबै मिलेर पार्टीमा जाने कार्यक्रम बन्नेछ । विशेष व्यक्तिसँग भेटघाट पनि हुनेछ । जसले तपाइको अड्किएका कार्यहरू पूरा गर्न मद्दत गर्नेछ। तपाईको आकर्षक व्यवहारले अरूको ध्यान तपाइतर्फ आकर्षित गर्नेछ।

जो लामो समयदेखि आर्थिक संकटबाट गुज्रिरहेका थिए, उनीहरूले आज कतैबाट पैसा पाउन सक्छन् । जसले गर्दा जीवनका धेरै समस्याहरू हट्नेछन्। दिनको उत्तरार्धमा कुनै आकस्मिक शुभ समाचारले सम्पूर्ण परिवारलाई खुशी तुल्याउनेछ। तपाईको जीवन साथीको परिवारका सदस्यहरूका कारणले तपाइको दिन केही नराम्रो वा कष्टदायीपनि हुन सक्छ । परिस्थितिलाई जित्ने दृढ इच्छाशक्ति छ भने असम्भव केही छैन।

मिथुन
मिथुन राशिका मानिसहरुको कुरा गर्ने हो भने आज तपाइका लागि सुखमय दिन हुनेछ । विवाहितले सासु–ससुरा बाट केही शुभ समाचार सुन्न पाइनेछ, जसका कारण तपाइ धेरै खुशी देखिनु हुनेछ। यदि तपाइले पहिले कुनै लगानी गर्नुभएको छ भने, तपाइले त्यसको पूरा लाभ पनि पाउनुहुनेछ। व्यापारमा अगाडि बढ्न सकिनेछ । तपाइले नयाँ व्यवसाय सुरु गर्ने योजना पनि बनाउनुहुनेछ, जुन तपाइले आफ्नो कुनै आफन्तसँग साझेदारी गर्दा राम्रो हुनेछ ।

काममा प्रगतिको अवसर मिल्नेछ । यदि तपाइको बच्चाले राम्रो काम पाएमा तपाइ धेरै खुशी देखिनुहुनेछ। बच्चाको विवाह प्रस्ताव आउनसक्छ । घरमा शुभ कार्यक्रम हुनेछ, पाहुनाको आवागमन हुनेछ । यो दिन बोलीमा मिठास कायम राख्नुपर्छ । स्वास्थ्य पहिलेको भन्दा राम्रो हुनेछ । रमाइलो र मनपर्ने काम गर्ने दिन रहेको छ ।

यस राशिका केही व्यक्तिहरुलाई आज सन्तान पक्षबाट आर्थिक लाभ हुने देखिन्छ । आज तपाइले आफ्नो बच्चामा गर्व महसुस गर्नुहुनेछ। बच्चालाई आफ्नो अपेक्षा अनुसार प्रदर्शन गर्न प्रोत्साहन दिनुहोस्। तपाइको प्रोत्साहनले बच्चाको आत्मविश्वास पक्कै बढ्नेछ। घरमा धार्मिक कार्य गर्न सकिनेछ तर मनमा कुनै कुराको चिन्ता रहनेछ। साँझको लागि केहि विशेष योजना बनाउनुहोस् र यसलाई सकेसम्म रोमान्टिक बनाउन प्रयास गर्नुहोस्।

कर्कट
कर्कट राशिका मानिसहरुको कुरा गर्ने हो भने आजको दिन तपाइका लागि मिश्रित रहने छ । तपाइले आफ्नो दैनिक दिनचर्यामा बिहानको पैदल यात्रा, योग र ध्यानबाट सुरु गर्नुहुनेछ । जसका कारण तपाइले धेरै स्फूर्ति महसुस गर्नुहुनेछ। साथीभाइको सहयोगले आम्दानीको नयाँ अवसर मिल्नेछ। बेरोजगारलाई राम्रो रोजगारी मिल्नेछ । वरिष्ठ सदस्यबाट धन लाभ हुनेछ।

पहिलेदेखि समस्या भएका दिदीबहिनीको स्वास्थ्यमा सुधार आउनेछ । तपाइले आफ्नो व्यवसायमा भइरहेको समस्याहरूको बारेमा आफ्नो बुबासँग कुरा गर्नुहुनेछ। कार्यस्थलमा कामको बोझ बढ्नेछ। कसैको सल्लाहमा यस्तो काम नगर्नुहोस्, जसका कारण तपाई कुनै अप्ठ्यारोमा फस्नुहुनेछ। स्वास्थ्यमा बढी ध्यान दिनु पर्ने देखिन्छ । आज तपाईलाई पैसा प्राप्त हुने धेरै सम्भावना छ किनकि तपाइले आज दिएको पैसा फिर्ता पाउने योग बनेको छ ।

आज एक अद्भुत दिन बन्दैछ । परिस्थितिलाई जित्ने दृढ इच्छाशक्ति छ भने असम्भव केही छैन। उच्च शिक्षाका लागि समय राम्रो छ। विद्यार्थीहरूले केही नयाँ विषयहरूमा आफ्नो रुचि जागृत गर्नेछन्।

सिंह
सिंह राशिका मानिसहरुको कुरा गर्दा आजको दिन तपाइका लागि निकै राम्रो दिन हुनेछ । समर्थन गर्नेहरूले तपाइको व्यापारमा सहयोग गर्नेछन् । आज राम्रो अवसर मिल्नेछ । जसबाट धेरै लाभ हुनेछ। व्यापार गर्ने व्यक्तिहरूले पनि आफ्नो व्यापारमा इच्छित लाभ प्राप्त गर्नेछन्। अविवाहित व्यक्तिले आफ्नो मनपर्ने जीवन साथी छनोट गर्ने अवसर प्राप्त हुनेछ। दाजुभाइको पूर्ण सहयोग मिल्नेछ ।

आमाको तर्फबाट आर्थिक लाभ हुने सम्भावना छ । जीवनसाथीको स्वास्थ्यमा पहिले देखिएको समस्यामा सुधार आउनेछ। बैङ्किङ क्षेत्रमा काम गर्नेहरूले उल्लेख्य लाभ पाउने अपेक्षा गरिएको छ । विद्यार्थीहरूले केही विषयहरूमा आफ्नो रुचि बारे सचेत गराउनेछन्। शिक्षकको सहयोग पनि मिल्नेछ । धैर्य गर्नुहोस्, किनकि तपाइको प्रयासले तपाइलाई पक्कै सफलता दिनेछ। दिनको उत्तरार्धमा कुनै आकस्मिक शुभ समाचारले सम्पूर्ण परिवारलाई खुशी तुल्याउनेछ।

कर र बीमासँग सम्बन्धित विषयहरूमा ध्यान दिन आवश्यक छ। दाजुभाइको वैवाहिक जीवनमा आउने कठिनाइहरू केही पूजा–पाठको नजिकै समाप्त हुनेछन्। घरमा शुभ कार्यक्रम हुनेछ । छिमेकमा हुन लागेको धार्मिक जागरणमा परिवारसहित सहभागी हुनुहुनेछ। मानसिक शान्तिका लागि धार्मिक कार्यक्रममा पनि समय बित्नेछ । तपाइ र तपाइका साथीहरू मिलेर कुनै धार्मिक स्थलको भ्रमण गर्ने योजना बनाउनुहुनेछ। तपाइले आफ्नो व्यस्त दिनबाट केही समय आफ्ना बच्चाहरूको लागि पनि निकाल्नुहुनेछ।

कन्या राशि
कन्या राशिका मानिसहरुको कुरा गर्ने हो भने आज तपाइका लागि मिश्रित र फलदायी रहनेछ । व्यवसाय गर्ने व्यक्तिले व्यवसायलाई अगाडि बढाउनमा पर्न सक्ने समस्याको लागि सहकर्मीको सहयोग प्राप्त हुनेछ । काम गर्ने व्यक्तिहरूले भोलि नयाँ कामको प्रस्ताव पनि पाउनेछन्, तर अहिलेको लागि पुरानो काममा अडिग रहनु राम्रो हुनेछ।

तपाई आफ्नो जीवनसाथी द्वारा गरेको प्रगतिसँग धेरै खुशी देखिनुहुनेछ। आफन्तको सहयोगले आम्दानीको नयाँ अवसर मिल्नेछ । घरबाट निस्कने क्रममा वरिष्ठको खुट्टा छोएर आशीर्वाद लिनुभयो भने सबै काम पूरा हुनेछन् । तपाईको मिहिनेत र परिवारको सहयोगले इच्छित परिणाम दिन सक्षम हुनेछ, तर प्रगतिको गतिलाई कायम राख्न यसरी काम गरिरहनुहोस्। बच्चाहरूले सँगै धेरै समय बिताउन माग गर्नेछन् तर तिनीहरूको व्यवहार सहयोगी र समझदार हुनेछ।

खुशीका लागि नयाँ सम्बन्धको प्रतीक्षा गर्नुहोस्। कुनै पनि अवस्थामा, तपाईले आफ्नो समयको ख्याल गर्नुपर्छ। याद गर्नुहोस्, यदि तपाईले समयको कदर गर्नुहुन्न भने, यसले तपाईलाई हानि मात्र गर्नेछ। रोमान्टिक दृष्टिकोणले वैवाहिक जीवनको लागि राम्रो दिन छ। तपाईको स्वास्थ्यले भोलि तपाईको परिवारका सदस्यहरुलाई खुशी दिनेछ। तपाईले आफ्नो व्यवसाय सुधार गर्न पैसा खर्च गर्नुपर्ने हुन सक्छ।

तुला राशि

तुला राशिका व्यक्तिहरुको कुरा गर्दा आजको दिन तपाईका लागि राम्रो रहने छ । शिक्षा क्षेत्रमा सफलता मिल्नेछ । जीवनसाथीबाट नयाँ कामको थालनी गर्न मिल्नेछ, जसले गर्दा आम्दानीमा वृद्धि हुनेछ । साथीभाइको सहयोगले नयाँ अनुबन्ध मिल्नेछ । व्यवसायलाई अगाडि बढाउन सफल हुनुहुनेछ । परिवारका सबै सदस्यहरू सँगै पार्टीमा भाग लिने कार्यक्रम तय हुनेछ । त्यहाँ कुनै विशेष व्यक्तिसँग भेटघाट पनि हुनेछ, जसले तपाईलाई तपाईको रोकिएको पैसा प्राप्त गर्न मद्दत गर्नेछ।

सरकारी क्षेत्रबाट पनि लाभ मिल्नेछ । यदि तपाईले पहिले कुनै लगानी गर्नुभएको छ भने, त्यसको पूरा लाभ पनि पाउनुहुनेछ। कुनै नयाँ काम गर्ने योजना पनि बन्नेछ । नयाँ सवारी साधनको आनन्द प्राप्त हुनेछ। तपाईले आफ्नो व्यस्त दिनबाट केही समय आफ्ना लागि निकाल्नुहुनेछ, जसमा तपाईले आफ्नो मनपर्ने काम गर्नुहुनेछ। तपाईको स्वास्थ्य पहिले भन्दा राम्रो हुनेछ।

मानसिक शान्तिका लागि धार्मिक कार्यक्रममा पनि समय बित्नेछ । उच्च र विशेष कसैलाई भेट्दा नआत्तिनुहोस् र आत्मविश्वास नगुमाउनुहोस् । यो व्यापार, व्यवसाय र पैसाका लागि महत्वपूर्ण छ । आज धन प्राप्तिको सम्भावना छ तर तपाईको क्रोधित स्वभावका कारण पैसा कमाउन नसक्ने सम्भावनापनि उत्तिकै छ ।

वृश्चिक
वृश्चिक राशिका मानिसहरुको कुरा गर्ने हो भने आजको दिन तपाइका लागि मिश्रित रहने छ । साथीभाइको पूर्ण सहयोग मिल्नेछ । आज पुरानो साथीसँग पनि भेट हुनेछ, जसलाई भेटेर पुराना याद ताजा हुनेछन्। साथीभाइसँग हिल स्टेसन घुम्न पनि जानु हुनेछ। खर्च धेरै हुनेछ। आर्थिक अवस्था पनि राम्रो हुनेछ । तपाईको आमाबुबाको स्वास्थ्यमा निरन्तर उतार–चढावले तपाईलाई सताउनेछ।

व्यापार व्यवसायमा अपेक्षित लाभ मिल्नेछ । भाइको बिहेको कुरा हुन सक्छ । तपाई आफ्नो छोराछोरीको राम्रो भविष्यका लागि पैसा लगानी गर्नुहुनेछ। विद्यार्थीहरूले विदेशबाट शिक्षा हासिल गर्ने अवसर पनि पाउनेछन्। जो घरबाट टाढा काम गरिरहेका छन्, उनीहरूले आफ्नो परिवारलाई धेरै याद गर्नेछन्। आफन्तबाट शुभ सूचना प्राप्त हुनाले परिवारमा खुशीको वातावरण रहनेछ ।

घरमा पूजापाठको आयोजना हुनेछ । आर्थिक लाभ हुने सम्भावना छ । तपाईले आफ्नो अतिरिक्त समय आफ्नो शौक पूरा गर्न वा आफूलाई सबैभन्दा रमाइलो लाग्ने कामहरू गर्न खर्च गर्नुपर्छ। आज तपाईले सजिलै पैसा जम्मा गर्न सक्नुहुन्छ । मानिसहरूलाई दिइएको पुरानो ऋण फिर्ता गर्न सकिन्छ । नयाँ परियोजनामा ​​लगानी गर्न पैसा कमाउन सक्नुहुन्छ।

धनु राशि
धनु राशिका व्यक्तिहरुको कुरा गर्ने हो भने आज तपाईका लागि अरु दिनहरु भन्दा राम्रो रहनेछ । गृहस्थ जीवनमा सुख शान्ति छाउनेछ। दाजुभाइ र दिदीबहिनीबीचको मनमुटाव समाप्त हुनेछ। छिमेकीको हस्तक्षेपले आज तपाईको परिवारमा दरार पैदा भने गर्न सक्छ । यसमा सावधान रहनुहोस्। आफ्नो जीवनसाथीको साथमा समधुरता बढ्नेछ । तपाई परिवारको कल्याणका लागि काम गरेको देखिनेछ ।

वरिष्ठ सदस्यहरूले तपाईलाई केही जिम्मेवारीहरू सुम्पिनेछन्, जुन तपाईले पूरा गर्नुपर्छ। परिवारका सबै सदस्य मिलेर कुनै न कुनै धार्मिक स्थलको यात्रामा जाने देखिन्छ । श्रीमतीको माइतीबाट शुभ समाचार सुन्न पाइनेछ । दिदीबहिनीको स्वास्थ्यमा सुधार आउनेछ । बुबाको सहयोग मिल्नेछ । नयाँ आम्दानीको अवसर मिल्नेछ । आर्थिक अवस्था राम्रो हुनेछ। तपाई मानसिक र शारीरिक रूपमा थकित महसुस गर्न सक्नुहुन्छ, केहि आराम र पोषक तत्व लिनुहोस्

तपाईको ऊर्जा स्तरलाई माथि राख्न आहारले महत्त्वपूर्ण भूमिका खेल्छ। आज तपाई आफ्नो परिवारका सदस्यहरूलाई बाहिर घुम्न लैजान सक्नुहुन्छ र तपाईले धेरै पैसा खर्च गर्न सक्नुहुन्छ। आज घरपरिवारमा धनको विषयमा विवाद हुनसक्छ । पैसाको मामिलामा तपाईले परिवारमा सबैलाई स्पष्ट हुन सल्लाह दिनुपर्छ। समाजको उन्नतिको लागि काम गर्नेहरुको इज्जत बढ्नेछ ।

मकर राशि
यदि हामी मकर राशिको बारेमा कुरा गर्छौं भने आजको दिन तपाईका लागि राम्रो रहनेछ। दाम्पत्य जीवनमा सुख शान्ति रहनेछ। आमाको साथ र सहयोग मिल्नेछ। पैतृक सम्पत्तिबाट आर्थिक लाभ हुने सम्भावना छ । शिक्षा क्षेत्रमा सफलता मिल्नेछ । साथीभाइको सहयोगले आम्दानीको नयाँ अवसर मिल्नेछ। दिदीबहिनीको स्वास्थ्यमा सुधार आउनेछ । परिवारका सबै सदस्य सँगै धार्मिक स्थलको दर्शन गर्न जाने योग छ ।

वरिष्ठ सदस्यहरुको आशीर्वाद रहनेछ । रोकिएका कामहरू पनि पूरा हुनेछन्। सरकारी क्षेत्रबाट लाभ मिल्ने सम्भावना छ । कार्यस्थलमा वरिष्ठहरूसँग कुराकानी गर्दा बोलीमा मधुरता कायम राख्नुहोस्। पैतृक व्यवसाय गर्नेहरुले थप सुधार गर्न पाउनेछन् । आज तपाईले यात्रामा पनि जानु पर्न सक्छ, जुन तपाईका लागि सुखद रहनेछ।

ध्यान र योग शारीरिक र मानसिक लाभका लागि उपयोगी हुनेछ। आज धन सम्बन्धी समस्याले चिन्तित रहनुपर्नेछ । यसका लागि तपाईले विश्वास गर्ने व्यक्तिसँग परामर्श गर्नुपर्छ। तपाईको भाइ तपाईले सोचेको भन्दा बढी सहयोगी हुनसक्छ । प्रेमको दृष्टिकोणले आजको दिन निकै विशेष हुनेछ । आज तपाई खाली समयमा आफ्नो मोबाइलमा कुनै पनि वेब सिरिज हेर्न सक्नुहुन्छ।

कुम्भ राशि
कुम्भ राशिका व्यक्तिहरूको बारेमा कुरा गर्ने हो भने आजको दिन तपाईका लागि राम्रो रहनेछ। कार्यस्थलमा, तपाईले आफ्नो निर्धारित कार्यहरू समयमै पूरा गर्नुहुनेछ। आज तपाईले नयाँ कामको प्रस्ताव पनि पाउनुहुनेछ। बेरोजगारलाई राम्रो रोजगारी मिल्नेछ । अविवाहितको विवाहको चर्चा हुन सक्छ । घरमा पूजापाठको आयोजना हुनेछ, जसमा परिचित र साथीभाइलाई पनि सामेल गर्नुहुनेछ।

परिवारका सबै सदस्य सँगै काम घुलमिल हुने अवसर मिल्नेछ । आफन्तको स्वास्थ्यमा उतारचढावका कारण चिन्तित देखिनुहुनेछ। तपाईले आफ्नो व्यस्त दिनबाट केही समय बच्चाहरूका लागि निकाल्नुहुनेछ, जसमा तपाईले उनीहरूसँग रमाइलो गर्ने मौका पाउनुहुनेछ । तपाईको जीवनसाथीसँग तनावपूर्ण सम्बन्ध रहन सक्छ, जहाँसम्म सम्भव छ कुरालाई बढ्न नदिनुहोस्।

लामो समयदेखि नभेटेका साथीहरूलाई भेट्ने यो उपयुक्त समय हो। आर्थिक रूपमा तपाईले एक स्रोतबाट मात्र लाभ प्राप्त गर्नुहुनेछ। कतिपय मानिसहरूले आफूले गर्न सक्नेभन्दा धेरै गर्ने वाचा गर्छन्‌। यो दिन वैवाहिक जीवनको सबैभन्दा विशेष दिन मध्ये एक हुनेछ। आज तपाईको एक सहकर्मीले तपाईलाई सल्लाह दिन सक्छ, यद्यपि तपाईलाई यो सल्लाह मन पर्दैन। प्रेमको दृष्टिकोणले आजको दिन निकै विशेष हुनेछ ।

मीन
यदि मीन राशिका व्यक्तिहरूको बारेमा कुरा गर्ने हो भने आजको दिन तपाईका लागि धेरै राम्रो रहनेछ। तपाईको स्वास्थ्य पहिले भन्दा राम्रो हुनेछ। मनको कुनै चाहना पुरा हुनेछ । जीवनसाथीको स्वास्थ्यमा सुधार आउनेछ। बदलिँदो मौसमका कारण वरिष्ठ सदस्यहरुको स्वास्थ्यमा उतारचढाव आउनेछ । राजनीतिमा करियर बनाउन चाहनेले सभालाई सम्बोधन गर्ने मौका पाउनेछन् ।

नेताहरुसँग भेटघाटको अवसर पनि मिल्नेछ । सन्तानको पूर्ण सहयोग मिल्नेछ । विवाहको निर्णय हतारमा नगर्नुहोस्। यदि तपाईले पहिले कुनै लगानी गर्नुभएको छ भने, त्यसको पूरा लाभ पनि पाउनुहुनेछ। नयाँ गाडी प्राप्त गर्ने दिन छ । पैतृक सम्पत्तिबाट आर्थिक लाभ हुने सम्भावना छ । घर, जग्गा, पसल किन्ने इच्छा पुरा हुनेछ । दिदीबहिनीको पूर्ण सहयोग मिल्नेछ । आफन्तको घरमा धार्मिक जागरणमा सहभागी हुनुहुनेछ। छिमेकमा हुने विवादमा पर्नबाट जोगिनुहोस्।

आज धनको आगमनले तपाईलाई धेरै आर्थिक समस्याबाट छुटकारा दिन सक्छ। तपाईको कुनै कामको कारणले आज तपाईसँग बस्ने व्यक्तिले धेरै रिस उठाउनेछन् । तपाईले चिन्ता लिनु पर्दैन। आज तिम्रो दुःख हिउँ जस्तै पग्लिएर जानेछ । आफ्नो नजिकका व्यक्तिहरूलाई नभनी कुनै पनि ठाउँमा लगानी नगर्नुहोस्, यसो गर्दा लाभ हुने छैन ।

 

प्रकाशित मिति : २०८० असार १६ गते शनिवार
प्रतिक्रिया दिनुहोस