२०८० फाल्गुन १३ गते आइतवार | 2024 February 25th Sunday

Preeti To Unicode   www.en.janaboli.com      www.pressadda.com

तुला राशि Libra : असार १६, २०८०, शनिवारको राशिफल पढ्नुहोस्

तुला राशि (Libra)
तुला राशिका व्यक्तिहरुको कुरा गर्दा आजको दिन तपाईका लागि राम्रो रहने छ । शिक्षा क्षेत्रमा सफलता मिल्नेछ । जीवनसाथीबाट नयाँ कामको थालनी गर्न मिल्नेछ, जसले गर्दा आम्दानीमा वृद्धि हुनेछ । साथीभाइको सहयोगले नयाँ अनुबन्ध मिल्नेछ । व्यवसायलाई अगाडि बढाउन सफल हुनुहुनेछ । परिवारका सबै सदस्यहरू सँगै पार्टीमा भाग लिने कार्यक्रम तय हुनेछ । त्यहाँ कुनै विशेष व्यक्तिसँग भेटघाट पनि हुनेछ, जसले तपाईलाई तपाईको रोकिएको पैसा प्राप्त गर्न मद्दत गर्नेछ।

सरकारी क्षेत्रबाट पनि लाभ मिल्नेछ । यदि तपाईले पहिले कुनै लगानी गर्नुभएको छ भने, त्यसको पूरा लाभ पनि पाउनुहुनेछ। कुनै नयाँ काम गर्ने योजना पनि बन्नेछ । नयाँ सवारी साधनको आनन्द प्राप्त हुनेछ। तपाईले आफ्नो व्यस्त दिनबाट केही समय आफ्ना लागि निकाल्नुहुनेछ, जसमा तपाईले आफ्नो मनपर्ने काम गर्नुहुनेछ। तपाईको स्वास्थ्य पहिले भन्दा राम्रो हुनेछ।

मानसिक शान्तिका लागि धार्मिक कार्यक्रममा पनि समय बित्नेछ । उच्च र विशेष कसैलाई भेट्दा नआत्तिनुहोस् र आत्मविश्वास नगुमाउनुहोस् । यो व्यापार, व्यवसाय र पैसाका लागि महत्वपूर्ण छ । आज धन प्राप्तिको सम्भावना छ तर तपाईको क्रोधित स्वभावका कारण पैसा कमाउन नसक्ने सम्भावनापनि उत्तिकै छ ।

 

यसलाई यहाँ क्लिक गरेर हिन्दी लगायत अरु भाषामा पढ्न पाउनुहुनेछ ।

प्रकाशित मिति : २०८० असार १६ गते शनिवार
प्रतिक्रिया दिनुहोस