२०८० फाल्गुन १७ गते बिहिवार | 2024 February 29th Thursday

Preeti To Unicode   www.en.janaboli.com      www.pressadda.com

कुंभ राशि Aquarius : असार १६, २०८०, शनिवारको राशिफल पढ्नुहोस्

कुंभ राशि (Aquarius)
कुम्भ राशिका व्यक्तिहरूको बारेमा कुरा गर्ने हो भने आजको दिन तपाईका लागि राम्रो रहनेछ। कार्यस्थलमा, तपाईले आफ्नो निर्धारित कार्यहरू समयमै पूरा गर्नुहुनेछ। आज तपाईले नयाँ कामको प्रस्ताव पनि पाउनुहुनेछ। बेरोजगारलाई राम्रो रोजगारी मिल्नेछ । अविवाहितको विवाहको चर्चा हुन सक्छ । घरमा पूजापाठको आयोजना हुनेछ, जसमा परिचित र साथीभाइलाई पनि सामेल गर्नुहुनेछ।

परिवारका सबै सदस्य सँगै काम घुलमिल हुने अवसर मिल्नेछ । आफन्तको स्वास्थ्यमा उतारचढावका कारण चिन्तित देखिनुहुनेछ। तपाईले आफ्नो व्यस्त दिनबाट केही समय बच्चाहरूका लागि निकाल्नुहुनेछ, जसमा तपाईले उनीहरूसँग रमाइलो गर्ने मौका पाउनुहुनेछ । तपाईको जीवनसाथीसँग तनावपूर्ण सम्बन्ध रहन सक्छ, जहाँसम्म सम्भव छ कुरालाई बढ्न नदिनुहोस्।

लामो समयदेखि नभेटेका साथीहरूलाई भेट्ने यो उपयुक्त समय हो। आर्थिक रूपमा तपाईले एक स्रोतबाट मात्र लाभ प्राप्त गर्नुहुनेछ। कतिपय मानिसहरूले आफूले गर्न सक्नेभन्दा धेरै गर्ने वाचा गर्छन्‌। यो दिन वैवाहिक जीवनको सबैभन्दा विशेष दिन मध्ये एक हुनेछ। आज तपाईको एक सहकर्मीले तपाईलाई सल्लाह दिन सक्छ, यद्यपि तपाईलाई यो सल्लाह मन पर्दैन। प्रेमको दृष्टिकोणले आजको दिन निकै विशेष हुनेछ ।

 

यसलाई यहाँ क्लिक गरेर हिन्दी लगायत अरु भाषामा पढ्न पाउनुहुनेछ ।

प्रकाशित मिति : २०८० असार १६ गते शनिवार
प्रतिक्रिया दिनुहोस