२०८१ असार २ गते शनिवार | 2024 June 15th Saturday

Preeti To Unicode   www.en.janaboli.com      www.pressadda.com

मकर राशि Capricorn : असार १६, २०८०, शनिवारको राशिफल पढ्नुहोस्

मकर राशि (Capricorn)
यदि हामी मकर राशिको बारेमा कुरा गर्छौं भने आजको दिन तपाईका लागि राम्रो रहनेछ। दाम्पत्य जीवनमा सुख शान्ति रहनेछ। आमाको साथ र सहयोग मिल्नेछ। पैतृक सम्पत्तिबाट आर्थिक लाभ हुने सम्भावना छ । शिक्षा क्षेत्रमा सफलता मिल्नेछ । साथीभाइको सहयोगले आम्दानीको नयाँ अवसर मिल्नेछ। दिदीबहिनीको स्वास्थ्यमा सुधार आउनेछ । परिवारका सबै सदस्य सँगै धार्मिक स्थलको दर्शन गर्न जाने योग छ ।

वरिष्ठ सदस्यहरुको आशीर्वाद रहनेछ । रोकिएका कामहरू पनि पूरा हुनेछन्। सरकारी क्षेत्रबाट लाभ मिल्ने सम्भावना छ । कार्यस्थलमा वरिष्ठहरूसँग कुराकानी गर्दा बोलीमा मधुरता कायम राख्नुहोस्। पैतृक व्यवसाय गर्नेहरुले थप सुधार गर्न पाउनेछन् । आज तपाईले यात्रामा पनि जानु पर्न सक्छ, जुन तपाईका लागि सुखद रहनेछ।

ध्यान र योग शारीरिक र मानसिक लाभका लागि उपयोगी हुनेछ। आज धन सम्बन्धी समस्याले चिन्तित रहनुपर्नेछ । यसका लागि तपाईले विश्वास गर्ने व्यक्तिसँग परामर्श गर्नुपर्छ। तपाईको भाइ तपाईले सोचेको भन्दा बढी सहयोगी हुनसक्छ । प्रेमको दृष्टिकोणले आजको दिन निकै विशेष हुनेछ । आज तपाई खाली समयमा आफ्नो मोबाइलमा कुनै पनि वेब सिरिज हेर्न सक्नुहुन्छ।

 

यसलाई यहाँ क्लिक गरेर हिन्दी लगायत अरु भाषामा पढ्न पाउनुहुनेछ ।

प्रकाशित मिति : २०८० असार १६ गते शनिवार
प्रतिक्रिया दिनुहोस