२०८१ असार ९ गते शनिवार | 2024 June 22nd Saturday

Preeti To Unicode   www.en.janaboli.com      www.pressadda.com

मीन राशि Pisces : असार १६, २०८०, शनिवारको राशिफल पढ्नुहोस्

मीन राशि (Pisces)
यदि मीन राशिका व्यक्तिहरूको बारेमा कुरा गर्ने हो भने आजको दिन तपाईका लागि धेरै राम्रो रहनेछ। तपाईको स्वास्थ्य पहिले भन्दा राम्रो हुनेछ। मनको कुनै चाहना पुरा हुनेछ । जीवनसाथीको स्वास्थ्यमा सुधार आउनेछ। बदलिँदो मौसमका कारण वरिष्ठ सदस्यहरुको स्वास्थ्यमा उतारचढाव आउनेछ । राजनीतिमा करियर बनाउन चाहनेले सभालाई सम्बोधन गर्ने मौका पाउनेछन् ।

नेताहरुसँग भेटघाटको अवसर पनि मिल्नेछ । सन्तानको पूर्ण सहयोग मिल्नेछ । विवाहको निर्णय हतारमा नगर्नुहोस्। यदि तपाईले पहिले कुनै लगानी गर्नुभएको छ भने, त्यसको पूरा लाभ पनि पाउनुहुनेछ। नयाँ गाडी प्राप्त गर्ने दिन छ । पैतृक सम्पत्तिबाट आर्थिक लाभ हुने सम्भावना छ । घर, जग्गा, पसल किन्ने इच्छा पुरा हुनेछ । दिदीबहिनीको पूर्ण सहयोग मिल्नेछ । आफन्तको घरमा धार्मिक जागरणमा सहभागी हुनुहुनेछ। छिमेकमा हुने विवादमा पर्नबाट जोगिनुहोस्।

आज धनको आगमनले तपाईलाई धेरै आर्थिक समस्याबाट छुटकारा दिन सक्छ। तपाईको कुनै कामको कारणले आज तपाईसँग बस्ने व्यक्तिले धेरै रिस उठाउनेछन् । तपाईले चिन्ता लिनु पर्दैन। आज तिम्रो दुःख हिउँ जस्तै पग्लिएर जानेछ । आफ्नो नजिकका व्यक्तिहरूलाई नभनी कुनै पनि ठाउँमा लगानी नगर्नुहोस्, यसो गर्दा लाभ हुने छैन ।

 

यसलाई यहाँ क्लिक गरेर हिन्दी लगायत अरु भाषामा पढ्न पाउनुहुनेछ ।

 

प्रकाशित मिति : २०८० असार १६ गते शनिवार
प्रतिक्रिया दिनुहोस