२०८१ असार २ गते शनिवार | 2024 June 15th Saturday

Preeti To Unicode   www.en.janaboli.com      www.pressadda.com

कन्या राशि Virgo : असार १६, २०८०, शनिवारको राशिफल पढ्नुहोस्

कन्या राशि (Virgo)
कन्या राशिका मानिसहरुको कुरा गर्ने हो भने आज तपाइका लागि मिश्रित र फलदायी रहनेछ । व्यवसाय गर्ने व्यक्तिले व्यवसायलाई अगाडि बढाउनमा पर्न सक्ने समस्याको लागि सहकर्मीको सहयोग प्राप्त हुनेछ । काम गर्ने व्यक्तिहरूले भोलि नयाँ कामको प्रस्ताव पनि पाउनेछन्, तर अहिलेको लागि पुरानो काममा अडिग रहनु राम्रो हुनेछ।

तपाई आफ्नो जीवनसाथी द्वारा गरेको प्रगतिसँग धेरै खुशी देखिनुहुनेछ। आफन्तको सहयोगले आम्दानीको नयाँ अवसर मिल्नेछ । घरबाट निस्कने क्रममा वरिष्ठको खुट्टा छोएर आशीर्वाद लिनुभयो भने सबै काम पूरा हुनेछन् । तपाईको मिहिनेत र परिवारको सहयोगले इच्छित परिणाम दिन सक्षम हुनेछ, तर प्रगतिको गतिलाई कायम राख्न यसरी काम गरिरहनुहोस्। बच्चाहरूले सँगै धेरै समय बिताउन माग गर्नेछन् तर तिनीहरूको व्यवहार सहयोगी र समझदार हुनेछ।

खुशीका लागि नयाँ सम्बन्धको प्रतीक्षा गर्नुहोस्। कुनै पनि अवस्थामा, तपाईले आफ्नो समयको ख्याल गर्नुपर्छ। याद गर्नुहोस्, यदि तपाईले समयको कदर गर्नुहुन्न भने, यसले तपाईलाई हानि मात्र गर्नेछ। रोमान्टिक दृष्टिकोणले वैवाहिक जीवनको लागि राम्रो दिन छ। तपाईको स्वास्थ्यले भोलि तपाईको परिवारका सदस्यहरुलाई खुशी दिनेछ। तपाईले आफ्नो व्यवसाय सुधार गर्न पैसा खर्च गर्नुपर्ने हुन सक्छ।

यसलाई यहाँ क्लिक गरेर हिन्दी लगायत अरु भाषामा पढ्न पाउनुहुनेछ ।

 

प्रकाशित मिति : २०८० असार १६ गते शनिवार
प्रतिक्रिया दिनुहोस