२०८१ असार २ गते शनिवार | 2024 June 15th Saturday

Preeti To Unicode   www.en.janaboli.com      www.pressadda.com

दुई बिहेपछि पनि एक्लो छ यी टिभी अभिनेत्रीको जीवन, यसरी बित्दैछ सम्बन्धविच्छेदपछिको जिन्दगी

TV Actress Who Did Two Marriages

मनोरञ्जन ब्यूरो । हामी तपाईलाई ती सुन्दरीहरूको परिचय दिइरहेका छौं । जसले एक पटक होइन दुई पटक विवाह गरे तर दुबै विवाह असफल भए। तैपनि यी नायिकाहरुको हिम्मत टुटेको छैन । आज उनीहरु विलासी जीवन बिताइरहेका छन् । टेलिभिजनको पर्दामा चम्किएका छन् । अत्याधिक प्रसंशक कमाएका छन् ।

श्वेता तिवारी – यो लिस्टको पहिलो नाम टिभीकी हट आमा अर्थात् श्वेता तिवारीको हो । जसको पहिलो विवाह राजा चौधरीसँग भएको थियो । उनीहरु छोरी पलकका आमाबुवा बनेका छन् । तर उनीहरुको सम्बन्ध लामो समय टिक्न सकेन र उनीहरु छुट्टिए ।

त्यसपछि अभिनव कोहली श्वेताको जीवनमा प्रवेश गरे । सुरुमा दुवैको वैवाहिक सम्बन्ध निकै राम्रो थियो । यसै क्रममा उनीहरुको घरमा छोरा पनि जन्मियो । तर यो विवाह श्वेताका लागि पनि पीडादायी बनेको छ । केही वर्षपछि अभिनव र श्वेता पनि अलग भए । यद्यपि अभिनेत्री अझै पनि आफ्ना छोराछोरीको सहारा छिन् र उनीहरू आमासँग विलासी जीवन बिताइरहेका छन्।

चाहत खन्ना – टिभी अभिनेत्री चाहत खन्नाको नाम पनि यो सूचीमा परेको छ । चाहतको पहिलो विवाह सन् २००६ मा भारत नरसिंघानीसँग भएको थियो । तर उनीहरुको विवाह एक वर्ष पनि टिक्न सकेन र सन् २००७ मा उनीहरु अलग भए ।

यसपछि आफ्नो जीवनमा अगाडि बढ्दै चाहतले फरहान मिर्जासँग दोस्रो विवाह गरिन् । तर उनीहरुको विवाह पनि टिक्न सकेन र सन् २०१८ मा उनीहरुको सम्बन्धविच्छेद भयो । अभिनेत्री अहिले आफ्ना दुई छोरीसँग एक्लो तर खुशी जीवन बिताइरहेकी छन् ।

स्नेहा वाघ – चर्चित अभिनेत्री स्नेहा वाघले आफ्नो जीवनमा धेरै पीडा भोगेकी छिन् । उनको पहिलो विवाह १९ वर्षको उमेरमा आविष्कार दारवेकरसँग भएको थियो । तर दुवैबीच मनमुटाव भयो र उनीहरु छुट्टिए । त्यसपछि स्नेहाले अनुराग सोलंकीसँग विवाह गरिन् । यो विवाह उनको पहिलो विवाह भन्दा खराब भएको बताइएको छ । जुन ८ महिनामै टुट्यो ।

चारु असोपा – यो सूची टिभी अभिनेत्री चारु असोपा बिना अधुरो छ। यो कुरा सबैलाई थाहा छ कि सन् २०१६ मा अभिनेत्रीले सुस्मिता सेनका भाइ राजीव सेनसँग विवाह गरेकी थिइन् । तर विवाहको केही समयपछि उनीहरुको सम्बन्ध बिग्रियो । दुवैले सामाजिक सञ्जालमा एकअर्कामाथि निकै गम्भीर आरोप लगाएका थिए ।

यसैबीच चारुले राजीवभन्दा अगाडि पनि कसैसँग विवाह गरेको कुरा बाहिर आएको थियो । तर केही समयपछि उनीहरुको विवाह टुट्यो । त्यसपछि चारुले आफ्ना सह–अभिनेता नीरज मालवीयसँग पनि इन्गेजमेन्ट गरेकी थिइन् । तर पनि उनीहरुको सम्बन्ध विवाहसम्म पुग्न सकेन र दुवै अलग भए । अहिले उनी एक्लै छिन् ।

 

प्रकाशित मिति : २०८० असार १६ गते शनिवार
प्रतिक्रिया दिनुहोस