२०८१ असार ४ गते सोमवार | 2024 June 17th Monday

Preeti To Unicode   www.en.janaboli.com      www.pressadda.com

आजको राशिफल / असार २७, २०८०, बुधवार : आज यी राशिको भाग्य चम्किने, केही राशिलाई ठूलो संकट

Rashifal Budhabar

असार २७, २०८०, बुधवार भाग्य चम्काउन आफ्नो राशिफल पढिसकेपछि यहाँ आए क्लिक गर्नुहोस् ।

आजको मेष राशिफल
बौद्धिक सीपको साथ कार्य योजना सफल हुनेछ । रचनात्मक प्रयास फलदायी हुनेछन्। पारिवारिक प्रतिष्ठा बढ्नेछ। पति–पत्नीबीच कुनै कुरामा मनमुटाव हुन सक्छ। घरपरिवारको वातावरण ठिक रहने छैन ।

आजको वृष राशिफल

आर्थिक मामिलामा प्रगति हुनेछ। जीवन साथीको साथ मिल्नेछ। यात्रा र देशको स्थिति सुखद रहनेछ। कुनै कुरामा प्रेमीको असन्तुष्टिको सामना गर्नु पर्नेछ । यस कारणले गर्दा तपाई कुरा गर्न पछि हट्न सक्नुहुन्छ।

आजको मिथुन राशिफल

गरेको प्रयास सार्थक हुनेछ। धन हानि हुने सम्भावना छ । पैसाको लेनदेनमा सावधानी अपनाउनुहोला । स्वास्थ्यमा सचेत हुन जरुरी छ । भावनात्मक निर्णयहरूका लागि धेरै राम्रो समय छैन, किनकि तपाईंले यस अवधिमा जुनसुकै निर्णय लिनुहुन्छ त्यसलाई पूरा गर्न गाह्रो हुनेछ।

आजको कर्कट राशिफल

बौद्धिक सीपले गरेका काम सम्पन्न हुनेछन् । पारिवारिक जीवन सुखमय रहनेछ। आर्थिक मामिलामा प्रगति हुनेछ। आज तपाईको दिन राम्रो रहनेछ। नयाँ व्यापारमा लगानी गर्दा लाभ मिल्नेछ ।

आजको सिंह राशिफल

जीविकोपार्जनको क्षेत्रमा प्रगति हुनेछ। सत्तारुढ प्रशासनबाट सहयोग मिल्नेछ । धार्मिक झुकाव बढ्नेछ। शैक्षिक प्रतिस्पर्धाको क्षेत्रमा भइरहेको प्रयास फलदायी हुनेछ। आज आम्दानीका नयाँ स्रोतहरू फेला पर्नेछ। तपाईको मिहिनेतको फल मिल्नेछ । सन्तान पक्षबाट लाभ मिल्ने सम्भावना छ ।

आजको कन्या राशिफल

रचनात्मक प्रयासहरू सार्थक हुनेछन्। दाजुभाइ वा दिदीबहिनीका कारण धन खर्च हुनसक्छ । सचेत हुन जरुरी छ । विद्यार्थीहरूका लागि दिन शुभ रहनेछ। विद्यार्थीहरूले प्रतियोगिताहरूमा राम्रो प्रदर्शन गर्नेछन् र आफ्नो मनपर्ने संस्थानमा भर्ना पाउन सक्षम हुनेछन्।

आजको तुला राशिफल तुला

रचनात्मक कार्यमा सफलता मिल्नेछ । जीविकोपार्जनको क्षेत्रमा प्रगति हुनेछ। शासन र शक्तिको सहयोग रहनेछ । व्यावसायिक प्रयास सफल हुनेछ। आज तपाईको दिन सामान्य रहनेछ। तपाईको मन कुनै सामाजिक कार्यमा लाग्न सक्छ।

आजको वृश्चिक राशिफल

सम्बन्धित अधिकारीको सहयोग प्राप्त हुनेछ । सम्बन्धमा घनिष्टता रहनेछ। व्यावसायिक प्रतिष्ठा बढ्नेछ। आर्थिक मामिलामा प्रगति हुनेछ। आज कसैले तपाईंलाई उक्साउने प्रयास पनि गर्न सक्छ। कार्य सफलता, आर्थिक लाभ र भाग्य वृद्धिको योग हो।

आजको धनु राशिफल

जीवन साथीको साथ मिल्नेछ। सम्बन्धमा घनिष्टता रहनेछ। पारिवारिक जीवन सुखमय रहनेछ। नयाँ सम्पर्कहरू र संचार व्यवसायलाई नयाँ दिशा दिन सकिन्छ ।

आजको मकर राशिफल

वैदेशिक यात्राको स्थिति सुखद र उत्साहजनक रहनेछ। जीवन साथीको पूर्ण सहयोग मिल्नेछ । धार्मिक झुकाव बढ्नेछ। आज तपाईको दिन राम्रो रहनेछ। मनमा नयाँ विचार आउन सक्छ । कामको योजना तयार गर्न सकिनेछ ।

आजको कुम्भ राशिफल
शैक्षिक प्रतियोगितामा धन खर्च हुनेछ । जीवनसाथीसँग वैचारिक मतभेद हुन सक्छ। आफ्नो स्वास्थ्य को बारे मा सावधान रहनुहोस् । नयाँ प्रेम सम्बन्धहरू बन्ने सम्भावनाहरू छन् तर व्यक्तिगत र गोप्य जानकारी प्रकट गर्नबाट जोगिन जरुरी छ ।

आजको मीन राशिफल
रचनात्मक प्रयास फलदायी हुनेछ। दाजुभाइको नाममा धन खर्च हुनेछ । अनावश्यक अन्योलता हुनेछ। आफ्नो स्वास्थ्य को बारे मा सावधान रहनुहोस् । यो मिश्रित परिणामको समय रहनेछ। तपाईले आफ्नो कार्यस्थलमा नयाँ कठिनाइहरूको सामना गर्न सक्नुहुन्छ।

प्रकाशित मिति : २०८० असार २६ गते मङ्गलवार
प्रतिक्रिया दिनुहोस