२०८१ असार ९ गते शनिवार | 2024 June 22nd Saturday

Preeti To Unicode   www.en.janaboli.com      www.pressadda.com

नेपालसँग साँच्चै मुस्किल भएको स्वीकार्दै, भारतीय कप्तानले भने विश्वकपका लागि हामी सुध्रिनुपर्छ

काठमाडौं । खेल जितेपछि थप चर्चामा आएका रोहित शर्मालाई प्रतियोगिताको अन्तिममा प्लेयर अफ द म्याच प्रदान गरिएको थियो । यो उपलब्धि हासिल गरेपछि कुरा गर्न आएका रोहितले यो हाम्रो लागि ठूलो जित भएको बताए । आफ्नो ब्याटिङका ​​बारेमा उनले भने मैले त्यो स्वीप शट एकदमै आरामसँग खेलेको थिए । पछि ब्याट यति राम्रो भयो कि बल ६ रनमा फिनिश लाइन पार गयो ।

उनले यो खेलअघि एसिया कपका लागि सबै योजना बनाएका थिए तर वर्षाका कारण पूरा खेल खेल्न नसकेको बताए । हामीले दुवै खेलमा आफ्नो स्तरको क्रिकेट खेलेका छैनौं । तर सुपर फोरमा हामी हाम्रा गल्ती सच्याउन र राम्रो प्रदर्शन गर्ने प्रयास गर्नेछौं। आज हाम्रो फिल्डिङ एकदमै नराम्रो भयो । नेपालसँग साँच्चै मुस्किल भयो भन्दै उनले भने आजका कमजोरीलाई जतिसक्दो चाँडो मिलाउनुपर्छ ताकि हामीले विश्वकपमा राम्रो गर्न सकौं। विश्वकपका लागि आजको खेल सिक्ने मौका मिल्यो उनले भने ।

 

प्रकाशित मिति : २०८० भाद्र १९ गते मङ्गलवार
प्रतिक्रिया दिनुहोस