२०८१ असार ९ गते शनिवार | 2024 June 22nd Saturday

Preeti To Unicode   www.en.janaboli.com      www.pressadda.com

पुरै देखिने बोल्ड अवतारमा ट्रोल भइन् शहनाज गिल : भनिन्, रिया कपूरले भने पुरै खोलिदिन्छु

Entertainment story shehnaaz gill on bold outfit trolling

शहनाज गिल आफ्नो फेसन र बोल्ने शैलीका कारण धेरै चर्चामा रहने गर्छिन् । उनी कुनै पनि विषयमा बोल्न हिचकिचाउँदिनन् । अब शहनाज फिल्म थ्याङ्क यू फर कमिङमा देखिने भएकी छिन् । उनले यो चलचित्रको प्रचार–प्रसारमा निकै जोशका साथ आफूलाई प्रस्तुत गरिरहेकी छिन् । यो फिल्मको प्रमोशनका क्रममा शहनाजले निकै बोल्ड र फेसनेवल लुगा लगाएकी छिन् । यो कुरालाई लिएर शहनाजलाई धेरै ट्रोल गरिएको छ । हालै शहनाजले ट्रोलर्सलाई जवाफ दिएकी छिन् ।

शहनाजको जवाफ
हालै एक कार्यक्रममा शहनाज गिललाई उनको बोल्ड आउटफिटमा भइरहेको ट्रोलिङको बारेमा सोधिएको थियो । शहनाजलाई सोधियो, तपाईको आउटफिट देखेपछि केहीले अब बाँकी खोलिदिए हुन्छ, देखिन के बाँकी रहेको छ र भनेर भनिएको छ नी । यसको जवाफमा शहनाजले भनिन्, ‘यदि रिया कपुरले भनिन् भने, म त्यो पनि हटाइदिन्छु किनभने हामी स्टाइलिङसँग कुनै पनि सम्झौता गर्दैनौं। हामी अन्तर्राष्ट्रिय डिजाइनरहरू भर्ती गर्दैछौं, हामी त्यो भन्दा ठूलो के हुन सक्छ भनेर उत्सुक थियौं। अन्तर्राष्ट्रिय डिजाइनरहरूले हाम्रो कामको पोस्ट गर्नु त्यो भन्दा ठूलो के हुन सक्छ ? भन्दै शाहनाजले उल्टै खुशी व्यक्त गरिन् ।

शहनाजको यो कमेन्टमा उनीसँगै उपस्थित भूमि पेडनेकर, कुशा कपिला, शिबानी बेदी र डोली सिंहले भने ट्रोलर्सलाई निकै गाली गरे । तर, यो भिडियो सामाजिक सञ्जालमा आएपछि फ्यानले शहनाजको बयान मन पराएनन् ।

शहनाजले घृणा गर्नेहरूको बारेमा बताइन्
यसअघि एक अन्तर्वार्तामा शहनाजले आफूलाई घृणा गर्नेहरूका बारेमा भनेकी थिइन्, मेरा धेरै फ्यान फलोइङ छन्, तर त्यसका साथमा मलाई घृणा गर्ने र ट्रोल गर्नेहरू पनि धेरै छन् । शहनाजले जे गर्छिन्, त्यो उनको वास्तविक व्यक्तित्व होइन, सबै नक्कली हो भन्ने मानिसहरूलाई लाग्न सक्छ । उनीहरु मेरो जस्तो व्यक्तित्व कहिल्यै नदेखेको भएरपनि आक्रोशित भइरहेका हुन सक्छन् । म धेरै फरक छु । केही मानिसहरूले उनी कति प्यारी छिन् भनेर पचाउन सक्दैनन्। केहीका लागि म प्यारी छु । यदि म खतरनाक देखिनुछ भने, केहीका लागि म खतरनाक नै छु। उनले यहाँ अलिक बढी घमण्ड प्रस्तुत गरेकी थिइन् ।

प्रकाशित मिति : २०८० असोज १३ गते शनिवार
प्रतिक्रिया दिनुहोस