२०८१ असार ३१ गते आइतवार | 2024 July 14th Sunday

Preeti To Unicode   www.en.janaboli.com      www.pressadda.com

‘किड्स आइडल चन्द्रागिरी २०२३’ सम्पन्न

काठमाडौं । हिमालयन मुभिज को आयोजना एवं फोटो फेसन स्टुडियो को संलग्नतामा शनिवार अपरान्ह राजधानीमा ‘किड्स आइडल चन्द्रागिरी २०२३’ कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।

चन्द्रागिरी नगरपालिका प्रमुख घनश्यामगीरीको विशेष आतिथ्य मा सम्पन्न उक्त कार्यक्रम विशेषगरि राजधानी उपत्यकाको चन्द्रागिरी क्षेत्रका बाल प्रतिभाको सम्बन्धि थियोे जसमा साम्राज्य रत्न बज्राचार्य बिजेता भएका थिए भने फस्ट रनर अपमा आरोग्या आर्चाय, सेकेन्ड रनर अपमा श्रीतिजा सिलवाल, थर्ड रनर अपमा निभा खड्का र फोर्थ रनरअपमा सारा तामाङ घोषित भएका थिए ।

विजेताहरुले कप, ट्रफी, स्यास र उपहारहरु पाएका थिए। करिब डेढ दर्जन प्रतियोगीहरुले सिनियर फेसन कोरियोग्राफर हिमानी सुब्बाको प्रशिक्षणमा स्टेज प्रस्तुति का विविध तालिम समेत लिएका थिए । कार्यक्रममा बिबिध सबटाइटल अर्वाडहरु समेत वितरण गरिएको थियो जसमा मोस्ट स्मार्ट निभा खडका, मोस्ट एयाक्टीभ सारा तामाङ, मोस्ट डिलाइटफुल प्रितम श्रेष्ठ, मस्ट इनिक्र्ज्वेल साम्राज्य रत्न बज्राचार्य, मोस्ट करिजम्याटिक आरोग्या आचार्य, बेस्ट डिसिप्लीन आकृति खनाल, मोस्ट इन्डरिङ इसिका महर्जन, मोस्ट सिन्सियर स्तुती सुवेदी, बेस्ट फोटोजेनिक श्रीतिजा सिलवाल, मोस्ट चार्मिङ देवयानी पाण्डे, मोस्ट प्यासोनेट बिबिसा सापकोटा, मोस्ट अनेस्ट बिनिसा सापकोटा, मोस्ट पपुलर गर्ल्स तर्फ श्रीतिजा सिलवाल र मोस्ट पपुलर ब्वाइज तर्फ प्रितम श्रेष्ठले हात पारेका थिए।

चलचित्र निर्देशक माधवराज खरेल, ब्यूटीयन नेपाल २०१९ हेमा पुन मगर, मिसेस क्यापिटल क्विन २०२३ लक्ष्मी भुसाल, मोडल मेकअप आर्टिस्ट दिलाशा श्रेष्ठ, गायिका सोना अमात्य एवं अभिनेता संजोग राणा निर्णायक रहेको सो कार्यक्रमको संयोजन ईश्वर बल्लभ उप्रेतीले गरेका थिए भने असिस्टेन्ट कोरियोग्राफी प्रतिशा कटुवालले गरेकी थिए । उक्त कार्यक्रममा काठमाडौं फोटोग्राफर संघका अध्यक्ष हरि घिमीरे तथा उपाध्यक्ष्य आनन्द प्रभाकर घिमीरेलाई ल्ँभ्ब् द्दण्द्दघ बैंकक अर्वाड हयान्ड‌ओभर समेत गरिएको थियो भने लाइफ ओके टीभी बाट सम्प्रेसित कार्यक्रमको सन्चालन इभेन्ट म्यानेजर कोमल नाथ खतिवडाले गरेका थिए ।

 

प्रकाशित मिति : २०८० असोज २९ गते सोमवार
प्रतिक्रिया दिनुहोस