२०८१ साउन १ गते मङ्गलवार | 2024 July 16th Tuesday

Preeti To Unicode   www.en.janaboli.com      www.pressadda.com

आज झनै ह्वात्तै बढ्यो सुन चाँदीको मूल्य : कतिमा हुँदैछ कारोबार ?

today gold price in nepal

असोज २९, काठमाडौं । नेपाली बजारमा बुधबार सुन चाँदीको मूल्य ह्वात्तै बढेको छ । आइतबार प्रतितोला दुई हजार नौ सय रुपैयाँ बढेको सुनको मूल्य सोमबार प्रतितोला सात सय रुपैयाँ घटेको थियो । हिजो मंगलबार ४०० रुपैयाँले घटेको सुन आज बुधबार एकैदिन एक हजार तीन सय रुपैयाँ बढेको हो ।

नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासंघका अनुसार आज छापावाल सुन प्रतितोला एक लाख १३ हजार २०० सय रुपैयाँ र तेजाबी सुन प्रतितोला एक लाख १२ हजार ६५० रुपैयाँमा कारोबार भइरहेको छ। हिजो मंगलबार छापावाल सुन प्रतितोला एक लाख ११ हजार ९०० रुपैयाँ थियो ।

त्यसैगरी, बुधबार चाँदीको मूल्यपनि बढेको छ । आइतबार प्रतितोला १३ सय ९० रुपैयाँमा कारोबार भएको चाँदी सोमबार पनि सोही मूल्यमा किनबेच भएको थियो । हिजो मंगलबार भने १३ सय ७५ रुपैयाँमा नै पाइनेगरी मूल्य तोकिएको थियो । तर आज एक हजार ४१० रुपैयाँ तोकिएको छ । चाँदीपनि आज ३५ रुपैयाँले बढेको हो ।

 

प्रकाशित मिति : २०८० कार्तिक १ गते बुधवार
प्रतिक्रिया दिनुहोस