२०८० फाल्गुन ९ गते बुधवार | 2024 February 21st Wednesday

Preeti To Unicode   www.en.janaboli.com      www.pressadda.com

यो सामाग्री सम्बन्धित पक्षले हटाइदिन आग्रह गरेपछि हटाइएको छ

www.janaboli.com;

हामी व्यक्तिको वैयक्तिक अधिकारलाई अत्यन्तै सम्मान गछौं । तर नीजि जीवन सामाजिक मर्यादामा रहनुपर्छ भन्ने कुरामा अत्यन्तै सचेत छौं । नीजि जीवनको दिनचर्या सार्वजनिक मर्यादा र देश तथा अन्तर्राष्ट्रिय कानूनको अधिनमा रहेर हुनुपर्छ भन्ने कुरा सम्बन्धित सबैलाई स्मरण गराउँदछौं ।’

यसअघि प्रकाशित सामाग्री सम्बन्धित व्यक्तिले हटाइदिन गर्नुभएको आग्रहलाई सम्मान गर्दै, वैयक्तिक गोपनीयता सम्बन्धी ऐन, २०७५ र वैयक्तिक गोपनीयता सम्बन्धी नियमावली, २०७७ का विभिन्न दफाको रक्षाका लागि यहाँबाट हटाएका छौं । पाठक बर्गमा पर्न गएको असर र समाचारले पार्न गएको प्रभावप्रति क्षमाप्रार्थी छौं ।’ -जनबोली न्यूज नेटवर्क परिवार

जनबोली यूट्यूबमा पनि छ। हाम्रो च्यानल सब्स्क्राइब गर्न तथा प्रकाशित भिडिओहरू हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस्। तपाईँ फेसबुक, इन्स्टाग्राम र ट्विटरमा पनि हाम्रा सामग्री हेर्न सक्नुहुन्छ।

प्रकाशित मिति : २०८० कार्तिक १२ गते आइतवार
प्रतिक्रिया दिनुहोस