२०८१ बैशाख ५ गते बुधवार | 2024 April 17th Wednesday

Preeti To Unicode   www.en.janaboli.com      www.pressadda.com

पोर्न फिल्मको छायांकन कसरी गरिन्छ ? मियाले गरिन् क्यामेरा पछाडि हुने फोहोर रहस्यको खुलासा !

adult star mia malkova

काठमाडौं । पोर्न संसारभर इन्टरनेटमा सबैभन्दा धेरै हेरिने सामग्री हो। नेपाल, भारत लगायत विश्वभरि लाखौं मानिसहरू दैनिक पोर्न सामग्री खोज्छन्। तर वयस्क उद्योगलाई लिएर मानिसको मनमा धेरै किसिमका प्रश्नहरु छन् ।

उद्योगको बारेमा भनिन्छ कि यसमा धेरै पैसा छ, तर यस धनको पछाडि धेरै कालो सत्यहरू छन्, जसको बारेमा संसारलाई थाहा छैन। अहिले विश्वकै चर्चित एडल्ट स्टार मिया माल्कोवाले एडल्ट फिल्मको सुटिङका ​​क्रममा के–कस्ता समस्या भोग्नुपरेको छ । यसबारे धेरै चकित पार्ने रहस्यहरु खुलासा गरेकी छिन् ।

मियाले हरेक महिना लाखौं रुपैयाँ कमाउँछिन्

एडल्ट स्टार मिया माल्कोवा एक अमेरिकी पोर्नोग्राफिक अभिनेत्री हुन्। उनले विश्वका ठूला उत्पादन कम्पनीहरूसँग सुटिङ गरेकी छन् । थप रूपमा उनी केवल फ्यान पृष्ठमा आफ्नै भिडियोहरू बेच्छिन् । २८ वर्षीया अभिनेत्रीले एक पटक बीबीसी होस्ट लुइस थेरोक्सलाई आफ्नो साइटबाट आफ्नो मासिक आम्दानी खुलासा गरेर चकित पारिन्।

मियाले आफ्नो साइटबाट हरेक महिना लाखौं रुपैयाँ कमाउँछिन्। पोर्न स्टारले पोर्न फिल्म उद्योगको पछाडिको सत्य साझा गर्दा धेरैलाई रोचक लाग्छ । एडल्ट पोर्न फिल्मको सुटिङ कति समयसम्म चल्छ र एडल्ट फिल्मको सुटिङमा के हुन्छ भन्ने बारे धेरैलाई थाहा नभएका कुरा आज हामी बताउँदैछौ ।

मियाले भनिन् सुटिङको दिन के गर्ने ?
पिलो टक पोडकास्टमा कुरा गर्दै मियाले पोर्नको ट्रेन्डी साइटमा काम गर्ने बारे धेरै गोप्य खुलासा गरेकी छिन् । मियाले कुनै पनि पोर्न फिल्मको छायांकन सुरु हुनुअघि नै आफ्ना सयौं शट खिच्ने गरेको बताइन् । जसले गर्दा सुटिङको दिन, त्यो दिन आफू कस्तो देखिन्छु भन्ने कुरा पहिले नै थाहा पाउँन सहज हुन्छ । मियाले छायांकनको दिन मेकअप र हेयरस्टाइल गर्न डेढ घण्टा लाग्ने बताइन् । यस पछि सयौं स्थिर शटहरू लिइन्छ । यी सबै सुन्दर चित्रहरू प्रचारमा प्रयोग गरिन्छ।

यी समस्या सेक्स स्टिलका कारण हुने गर्दछ
मियाले भनिन्, सुटिङका ​​क्रममा मेकअप बिग्रिएपछि फेरि गर्नुपर्छ । यसपछि अब हामी भिडियोको इन्ट्रो शूट गर्छौं, जसमा हामीले फिल्मको बारेमा बताउनुपर्छ । यी सबै आधारभूत दृश्यहरू हुन्। यसपछि हामीले धेरै सेक्स स्टिलहरू दिनु पर्छ। सेक्स स्टिल तस्बिर हेरेर जुन राम्रो र रोचक देखिन्छ त्यस्तै गर्न लगाइन्छ । गर्नुपर्छ उनले भनिन् ।

मेल पार्टनर फिल्मको सुटिङको तयारीमा आएपछि यस अवधिमा वयस्क अभिनेत्रीले सबै पोजिसनमा बस्नु पर्ने हुन्छ तर त्यो समयमा हामी सेक्स गर्दैनौं । त्यहाँ पोजिसन मात्र दिइन्छ । यति मात्र होइन, पोजिसनको बेला महिलाहरू पनि रोकिनुपर्छ ।

सुटिङपछि ‘लुब’ ले नुहाइन्छ
मियाले दृश्यको सुटिङ सकिएपछि कलाकारहरूलाई प्रमोशनल तस्विरका लागि ताजा राख्न आफूहरूले लुब लगाएको पनि खुलासा गरिन् । मियालाई २५ मिनेटको दृश्य रेकर्ड गर्न कति समय लाग्छ भनेर सोधियो ? त्यमा उनले यौन दृश्यको लागि सुटिङ दिनको सबैभन्दा छिटो भागहरू मध्ये एक हो भनेर खुलासा गर्छिन्। भूमिका कस्तो छ भन्ने कुरामा निर्भर गर्दछ, कहिलेकाहीँ भूमिका सीधा हुँदा ३० देखि ४० मिनेटमा सुटिङ पूरा हुन्छ। यद्यपि कामहरु सधैं योजना अनुसार जाँदैनन्। टेक लिनुपर्छ । त्यो अवस्थामा समय बढ्नेछ उनले भनिन् । तर सेक्स स्टिलमा भने धेरै समय खर्चिने उनले बताइन् ।

पुरुष कलाकारको यो गल्तीले उनको करियर पनि समाप्त हुन सक्छ
मियाले भनिन्, धेरै अवस्थामा सुटिङ कति समय लाग्छ त्यो निर्देशकमा भर पर्छ । फिचर फिल्म भए पनि कम्तीमा १२ घण्टा सेटमा बस्नुपर्छ । यसका साथै दृश्यको गुणस्तर र फिल्मको सुटिङ कति समय लाग्छ भन्ने कुरामा पनि भर पर्छ । मियाले स्विकारेकी छिन् कि यदि पुरुष कलाकारले सुटिङ सकिएसम्म आफूलाई नियन्त्रण गर्न नसकेमा सम्पूर्ण निर्माण टोली निराश हुन सक्छन् । छायांकनका क्रममा केटाले राम्रोसँग अभिनय गर्न सकेन भने सबैजना घर जानुपर्छ र केटालाई फिल्मबाट निकालिन्छ । यसैले यस्ता फिल्ममा पुरुषका लागि ज्यादै मुस्किल छ । औषधि खाएरपनि आफूलाई तयार राख्न केटाले सक्नुपर्छ । त्यस्तो गर्न नसक्नेलाई कामबाटै बिदा गरिन्छ ।

मियाका श्रीमान् र भाइपनि पोर्न कलाकार हुन्
मियाले सन् २०१८ मा भारतीय निर्देशक राम गोपालसँग डकुमेन्ट्री फिल्म ‘गड, सेक्स एन्ड ट्रुथ’ मा काम गरिसकेकी छिन् । माल्कोवा फ्रान्सेली क्यानेडियन, जर्मन र आयरिश पृष्ठभूमिबाट फिल्महरु खेल्छिन् । उनले एडल्ट फिल्मका विभिन्न विधाका लागि धेरै अवार्ड पाएकी छिन् । मिया माल्कोवाका भाइ जस्टिन हन्ट पनि पोर्न अभिनेता हुन्। माल्कोवाले सन् २०१४ मा अभिनेता ड्यानी माउन्टेनसँग विवाह गरेकी छिन् । ड्यानी पनि एडल्ट स्टार हुन् ।

 

प्रकाशित मिति : २०८० चैत्र १८ गते आइतवार
प्रतिक्रिया दिनुहोस