२०८१ बैशाख ५ गते बुधवार | 2024 April 17th Wednesday

Preeti To Unicode   www.en.janaboli.com      www.pressadda.com

गोली हानाहान हुँदा ७ जना बालबालिका घाइते

7 children were injured in the shooting

काठमाडौं । डाउनटाउन इन्डियानापोलिसको एक मल बाहिर शनिबार राति गोली चल्दा सात बालबालिका घाइते भएका छन । इन्डियानापोलिस मेट्रोपोलिटन पुलिस अफिसरहरू गस्तीमा थिए जब तिनीहरूले ११ः३० बजे मात्र बन्दुकको आवाज सुनेका थिए । र सर्कल सेन्टर मल बाहिरको ब्लकमा आइपुगे ।

प्रहरीका अनुसार अधिकारीहरूले बन्दुकको गोली लागेर ६ जना घाइते भएको देखेको बताएका छन् । मृतक सबै १२ देखि १७ वर्षका उमेरका रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

आपतकालीन चिकित्सा सेवाहरू बच्चाहरूलाई अस्पताल पुर्‍याउन आइपुगेका थिए । र, सातौं व्यक्ति १८ वर्ष भन्दा कम उमेरका व्यक्ति भने आफैँ अस्पतालमा आइपुगे । घाइतेमध्ये एक जनाको अवस्था गम्भीर छ भने अन्य ६ जनाको अवस्था स्थिर रहेको छ ।

इन्डियानापोलिस मेट्रोपोलिटन पुलिसका लागि अपरेसनका उपप्रमुख तान्या टेरीले गोलीबारीलाई गहिरो चिन्ताजनक भनेर प्रतिक्रिया दिएका छन् । ‘फेरि एक पटक हामीसँग यस्तो अवस्था छ, जहाँ युवाहरूले बन्दुकको साथ द्वन्द्व समाधान गरिरहेका छन् र यो रोकिनुपर्छ,’ टेरीले भने ।

प्रकाशित मिति : २०८० चैत्र १९ गते सोमवार
प्रतिक्रिया दिनुहोस