२०८१ बैशाख ५ गते बुधवार | 2024 April 17th Wednesday

Preeti To Unicode   www.en.janaboli.com      www.pressadda.com

फेब्रुअरीमा प्रेम विवाह, मार्चमा हत्याका लागि साथिलाई सुपारी दिएको खुल्दा प्रहरी नै झस्कियो !

love marriage in february contract for murder given to friends in march story of husband wife will shock you/articleshow

काठमाडौं । राजधानीमा श्रीमानले श्रीमतीको हत्या गर्न ५० हजार मूल्यको सुपारी दिएको रहस्य खुल्दा दुनियाँलाई स्तब्ध बनाएको छ । अभियुक्तको यही फेब्रुअरीमा विवाह भएको प्रहरीले जनाएको छ । श्रीमतीको हत्या गर्न उनले आफ्ना पाँच जना साथीलाई ५० हजार रुपैयाँमा ठेक्का दिएका थिए । यस घटनामा प्रहरीले उनका श्रीमान् र उनका ५ साथीलाई पक्राउ गरेको छ ।

बिलखिरिया प्रहरीका अनुसार आरोपीको पहिचान भारतको प्रान्तीय राजधानी भोपालको हेमन्त सेङ्गर (२४) रहेको छ । आरोपीतले परिवारको इच्छाविपरीत गत फेब्रुअरी १५ गते युवतीसँग प्रेम विवाह गरेका थिए । युवतीले पनि परिवारको विरुद्धमा उनीसँग विवाह गरिन् । विवाहको करिब एक महिना पछि, दम्पतीबीच बारम्बार झगडा हुन थाल्यो । त्यसपछि श्रीमानले श्रीमतीलाई मार्ने निर्णय गरे। होलीमा श्रीमतीको हत्या गर्न उनले आफ्ना पाँच जना साथीलाई ५० हजार रुपैयाँमा ठेक्का दिएका थिए ।

होलीको दिन, हेमन्त आफ्नी श्रीमतीसँग रमाइलोका लागि जानाजानी सहरको एक क्षेत्रमा गए र आफ्नी श्रीमतीलाई मार्नका लागि उनी त्यहाँ रहेका साथीहरूलाई जानकारी दिए। पाँचैजना त्यहाँ पुगे र आफ्नी श्रीमतीलाई कुटपिट गरे र घटनालाई वास्तविक आक्रमण जस्तो बनाउन हेमन्तलाई हल्का आक्रमण गरे। तर, आक्रमणबाट महिला बाँचिन् । उनलाई अस्पतालमा भर्ना गरिएको छ, जहाँ उनको अवस्था अझै चिन्ताजनक छ।

त्यसपछि, हेमन्तले बिलखिरिया पुलिसलाई सम्पर्क गरे र पुलिसको शंकाबाट बच्नका लागि आरोपी आफैं विरुद्ध उजुरी दर्ता गरे। प्रहरीले उनको बयान रेकर्ड गर्‍यो, जुन पछि क्षेत्रमा स्थापित सीसीटीभी क्यामेराको फुटेजसँग मेल खाएन। शंका लागेपछि प्रहरीले उनलाई कडाइका साथ सोधपुछ गर्दा उनले अपराध स्वीकार गरेका थिए । भोपाल ग्रामीण एसपी प्रमोद कुमार सिन्हाले भने कि हेमन्तसँगै अन्य पाँच आक्रमणकारी, जसलाई उनले आफ्नी श्रीमतीको हत्या गर्ने सम्झौतामा सुपारी दिएका थिए । उनीहरु पनि पक्राउ गरिएको छ।

प्रकाशित मिति : २०८० चैत्र १९ गते सोमवार
प्रतिक्रिया दिनुहोस