२०८१ बैशाख ५ गते बुधवार | 2024 April 17th Wednesday

Preeti To Unicode   www.en.janaboli.com      www.pressadda.com

हर एक फ्रेंड जरूरी होता है ! साथीका लागि गर्लफ्रेन्ड खोज्न राखिदिइन् सहरभर होर्डिङ बोर्ड

viral trending girl installed billboard in kolkata to find girl friend for her best friend pics went viral/articleshow

काठमाडौं । कोलकाताको एक रोचक समाचार र तस्विरहरू अहिले हरेक सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भइरहेको छ । इन्स्टाग्राम ह्यान्डलमा अत्याधिक सेयर भइरहेको छ। यस ह्यान्डलमा होर्डिङको तस्विर सेयर गरिएको छ, जुन वास्तवमा देखिएको विज्ञापनले चकित पार्छ । एउटी केटीले आफ्नो सबैभन्दा मिल्ने केटा साथीका लागि प्रेमिका खोज्ने उद्देश्यले सहरभरका होर्डिङ र डिजिटल बोर्डमा विज्ञापन नै राखिदिएकी छिन् । यसमा केटाको बारेमा महत्त्वपूर्ण जानकारी दिइएको छ।

साथीहरू जीवनमा सबैभन्दा महत्त्वपूर्ण छन्। साथीमा हुने धेरै समस्याहरू उनका आमाबाबुले पनि बुझ्न सक्दैनन् तर साथीहरूले अवश्य बुझ्दछन्। अब कोलकाताकी आँचललाई हेर्नुहोस्, आँचलले आफ्नो मिल्ने साथी रियोको एक्लो जीवन देख्न सकिनन् र उसको पीडा बुझेर उनले आफ्नो साथीका लागि प्रेमिका खोज्न कोलकातामा रहेका डिजिटल र होर्डिङ बोर्डमा विज्ञापन बनाएर राखिदिइन् ।

अब तपाईले बुझ्न सक्नुहुन्छ कि हरेक साथी जीवनमा कति र किन महत्त्वपूर्ण छ। कोलकातासँग सम्बन्धित रोचक तस्विर र भिडियोहरू इन्स्टाग्राम ह्यान्डल @ig_calcutta मा सेयर गरिएको छ। आँचलले आफ्नो साथीका लागि लगाएको डिजिटल र होर्डिङ बोर्डमा राखिएको विज्ञापन तस्विर पनि सोही ह्याण्डलमा सेयर गरिएको छ । यो तस्विर अहिले सामाजिक सञ्जालमा आगो जस्तै भाइरल भइरहेको छ ।

 

प्रकाशित मिति : २०८० चैत्र १९ गते सोमवार
प्रतिक्रिया दिनुहोस