२०८१ असार १२ गते मङ्गलवार | 2024 June 25th Tuesday

Preeti To Unicode   www.en.janaboli.com      www.pressadda.com

आईपीएलबाट बाहिरिएपछि धोनी राँचीमा बाइक कुदाइरहेको अवस्थामा देखिए, के सन्यास लिँदैछन् ?

काठमाडौं । पाँच पटकको आईपीएल च्याम्पियन चेन्नई सुपर किंग्स (सीएसके) शनिबार (मे १८) मा रॉयल चैलेंजर्स बेंगलुरु (आरसीबी) सँग २७ रनले पराजित भयो । योसँगै सीएसके आईपीएल २०२४ बाट बाहिरिएको थियो।

चेन्नई सुपर किंग्सका पूर्व कप्तान महेन्द्र सिंह धोनी आईपीएल २०२४ बाट बाहिरिएपछि आइतबार राँची फर्केका छन्। धोनी राँचीमा आफ्नो बाइकमा घुमिरहेको देखिएका थिए।

क्रिकेट लेजेन्ड आफ्नो गृहनगर फर्किएपछि हल्का मुडमा देखिन्थे। धोनीलाई बाइक निकै मनपर्छ भन्ने सबैलाई थाहा छ । राँचीमा बाइक चलाउँदै गरेको उनको भिडियो अहिले भाइरल भइरहेको छ । इन्स्टाग्राममा सेयर गरिएको भिडियोमा धेरै प्रतिक्रियाहरु छन् । धोनी आइतवार राँची आइपुगेका थिए । ४२ वर्षीया धोनीको कारलाई घेरेर बसेका फ्यानहरूलाई मुस्कुराउँदै अभिवादन गरिरहेका थिए ।

पूर्व कप्तान एमएस धोनीले सीएसकेका लागि धेरै राम्रो ब्याटिङ गरे । १४ खेलहरूमा ५३.६७ को प्रभावशाली औसत र २२०.५५ को स्ट्राइक रेटमा १६१ रन बनाए। आरसीबीसँगको खेल धोनीको आईपीएलमा अन्तिम खेल हुनसक्ने अनुमान गरिएको छ । सीएसकेका बलिङ सल्लाहकार एरिक सिमन्सलाई आईपीएलमा धोनीको भविष्यको बारेमा सोधिएको थियो । उनले भने कि एमएसलाई मात्र थाहा छ कि उनी के गर्न चाहन्छन्। स्रोतका अनुसार उनले सन्यास घोषणा गर्दैछन् ।

हिन्दी भाषामा प्रकाशित ओरिजिनल सामाग्री पढ्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस् ।

प्रकाशित मिति : २०८१ जेष्ठ ७ गते सोमवार
प्रतिक्रिया दिनुहोस