२०८१ असार १२ गते मङ्गलवार | 2024 June 25th Tuesday

Preeti To Unicode   www.en.janaboli.com      www.pressadda.com

पीएम मोदीको सपथ समारोहमा भाजपा कार्यालयमा भीषण आगलागी, धेरै ठूला नेताहरू थिए उपस्थित

काठमाडौं । इन्दौरको जाभ्रा कम्पाउण्डमा रहेको भाजपाको कार्यालयमा आइतबार राति भीषण आगलागी भएको थियो । आगो यति धेरै फैलिएको थियो कि यसको ज्वाला टाढाबाट देखिन्थ्यो। भाजपा कार्यालयको माथिल्लो तल्लामा उत्सव भइरहेको बताइएको छ। प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीको सपथ ग्रहण समारोहमा शहरका धेरै प्रमुख नेताहरू यहाँ भेला भएका थिए। उत्सवका क्रममा आतिशबाजी पनि गरिएको थियो । त्यतिबेला सोफामा झिल्का लागेर आगो फैलिएको बताइएको छ ।

आगो निभाउँदै दमकलको टोली
दमकलको टोलीले आगो निभाइरहेको छ । कार्यक्रममा धेरै ठूला नेताहरु उपस्थित थिए जो समयमै बिदा भएका थिए वा थिएनन् एकिन छैन । केन्द्रमा तेस्रो पटक भाजपाको सरकार बनेपछि नगर अध्यक्ष गौरव रणदिवे र मेयर पुष्यमित्र भार्गवले आतिशबाजी गरेका थिए । तर, त्यसबेला गौरव र पुष्यमित्र त्यहाँ उपस्थित थिएनन् । कार्यक्रममा विधायक मनोज पटेलसँगै धेरै पार्षद र शहरका वरिष्ठ नेताहरू पनि सहभागी थिए।

भाजपा कार्यालयमा उत्सव मनाउने चलन
जब भाजपाले देश, राज्य वा शहरमा कुनै पनि ठूलो कार्यक्रम आयोजना गर्दछ । नेता र कार्यकर्ताहरू पक्कै इन्दौर भाजपा कार्यालयमा भेला हुन्छन्। भाजपाको कार्यालय विगत केही वर्षहरूमा पार्टीको मुख्य केन्द्र बनेको छ। यहाँ उत्सव हुने गर्दछ ।

प्रकाशित मिति : २०८१ जेष्ठ २७ गते आइतवार
प्रतिक्रिया दिनुहोस